2737
2739

صندلی راک رنجر باید از جایی بگیرم تکون بخورم 😣رو خود صندلی نمیتونمچون حیلی خوابیده هست لطفا نظرتونو بگید واینکه چکار کنم 🙄

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ

باتشکر از یو آپلود برای <a href="https://uupload.ir/">میزبانی رایگان عکس و فایل</a>

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دیونه شدم چطوری عکس میذارن لطفا یکی بگه😩

2728

https://uupload.ir/files/dzq_img_۲۰۲۱۰۱۲۰_۲۳۰۹۲۷.jpg

2740

ععع من عاشق اینام خیلی باحالن

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اصلا نمیتونم روش خودمو تکون بدم خیلی خوابیده هست 😣

مبارکه سلیقه ها متفاوته نمیتونم نظر بدم که از چشم خودتم بندازمش 

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆

من از صندلی راک میترسم😂😂😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧