2737
2739
عنوان

بیاید ببینید این خوبه خریدم +عکس📯📯📯

| مشاهده متن کامل بحث + 394 بازدید | 40 پست
اره عالیه امتحان کن درست میشه،مبارک باشه

مرسی😘

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

☹️ اخه مبلام چوبش استخونی پارچه هم روشنتره به هم میخورن

شایدم نور کم باعث بد رنگ دیدنش میشه نور خونتو زیاد کن اونم ن فقط ی رنگ سقف کاذب با چراغای کوچولو و یکدرمبان یکی افتابی یکی مهتابی بهترین گزینه بر نور رسانی خونس

[QUOTE=173682045]من از صندلی راک میترسم😂😂😂[/QUOTE نه من دوس دارم خوبه  اینکه رنجرم هست قشنگ ...

اخه یه بار به کله از پشت افتادم 😂از اون روز حتی نگاشم‌نکردم 😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2731
اخه یه بار به کله از پشت افتادم 😂از اون روز حتی نگاشم‌نکردم 😂

منم با این پسرم از پشت کشید بر عکس شدم ولی از رو نرفتم 😁

تنهایے تان را با ڪسےقسمت ڪنیدڪه سال ها بعد ،شما را همین گونه ڪه هستیددوستـــــ بداردبا موے سپیدتان ،شیـار زیر چشمتـانو لرزش دستـــــ و دلتـــانـ
منم با این پسرم از پشت کشید بر عکس شدم ولی از رو نرفتم 😁

خیلی بده شوهرم فقط میخندید منم هی فحش میدادم 😂😂وای خیلی بد بود  😂😂😂😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
اصلا نمیتونم روش خودمو تکون بدم خیلی خوابیده هست 😣

🥴🥴🥴 اینا روی فرش تکون نمیخوره باید بزاری روی سرامیک منم داره خوب تکون میخوره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2740
آره چرا انقدر خوابیده؟؟

امشب رو سرامیک امتحان کردم خوب بود خداروشکر خوشم اومد داشتم ازش نا امید میشدم ولی خیلی جا گیرتر از سادهاست

🥴🥴🥴 اینا روی فرش تکون نمیخوره باید بزاری روی سرامیک منم داره خوب تکون میخوره 

اره امشب گذاشتم رو سرامیک خیلی راحته مال شمام مثل همنه  میشه عکسشو بذاری

اره امشب گذاشتم رو سرامیک خیلی راحته مال شمام مثل همنه  میشه عکسشو بذاری

من را ک مدل عقاب دارم از این بزرگتره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩