2733
2734
عنوان

با یک میلیارد چی کار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن عزیزم کسی ک تا دیروز میگف شوهرم تو اسنپه و همش ماشینش خرابه عجیبه این حرفو بزنه

اون شوهرمه کارش اژانس هواپیمایی و جهانگردی بوده بری مال دو سه سال قبلمو بخوانی مشخصه

الان بخاطر کرونا کارش رو از دست داده

ماشیش قدیمیه ولی من ماشین دارم

کلا وضع من از شوهرم بهتره

2731
هنوز یک میلیارده ارث پدربزرگمه گیرمون نیامده ولی خوب خبرش اومده ک قراره گیرمون بیاد تا چند روز دیگه ...

آفرین👏التماس دعا عزیزم💙موقعی که رفتی برای منم دعا کن💔

اگه دوستی نباش،دوستی تو دوری محکم تره
2740
اون شوهرمه کارش اژانس هواپیمایی و جهانگردی بوده بری مال دو سه سال قبلمو بخوانی مشخصه الان بخاطر کرو ...

صحیح

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
صحیح

چشم حسودا کور منم اگه اپارتمان ندارم یا ماشین یا قرار نیس پول گیرم بیاد و  کار شوهرم دفتر هواپیمایی و جهانگردی نبوده و از رو  مریضی تاپیک زدم ان شاالله بدنم فلج بشه

الان خوب شد؟؟؟

چشم حسودا کور منم اگه اپارتمان ندارم یا ماشین یا قرار نیس پول گیرم بیاد و  کار شوهرم دفتر هواپی ...

خونسرد باش چتههههه🤕

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
خب ؟ کسی که انقد پول داره قطعا باید ذهن اقتصادی خوب داشته باشه شما فعلا به پزهای زیرپوستیت برس. انش ...

واسه خودم نفرین کردم برو ببین دلیلی نداره دروغ بگم

اگه هم میگم نمی دونم چون هر چی دارم ارث بوده