2737
2739
عنوان

با یک میلیارد چی کار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 60 پست

اگه مال خودته خونه بخر بده اجاره 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
یعنی اینکه یک نفر یک میلیارد پول داشته باسه انقدر عجیبه

ن عزیزم کسی ک تا دیروز میگف شوهرم تو اسنپه و همش ماشینش خرابه عجیبه این حرفو بزنه

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

تو ک انقد پول داری باید بدونی با ی میلیارد چیکار کنی

میلیاردر😎

بعد اومدی از ما نظر بخوای😅

ما میدیم خونه

مردم شهری که همه در آن می لنگند ، به کسی که راست راه می رود می خندند ... 
یکمشو به فقیرا یا محک و خیریه ها کمک کن خدابرکت بده به پولت💙

هنوز یک میلیارده ارث پدربزرگمه گیرمون نیامده ولی خوب خبرش اومده ک قراره گیرمون بیاد تا چند روز دیگه

ولی فردا دارم پوشک و شیر خشک میخرم ببرم واسه بچه های شیرخوارگاه ک بی سرپرستن

یکم بیشتر از آرزوهات بگو شاد شیم😁

انقدر بدی دیدم که مهربونی زیاد عصبیم میکنه...🖤:)بچه که بودم توت فرنگی رو خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تختم چون خراب میشه...یه آبرنگ خوشگل خریده بودم یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده....یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند وقت پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش آبرنگ بچگیم بود ولی نگرفتمش ! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤🙂
طلاهاتو میخوای بفروشی بزنی ب ی زخمی بعد الان چند تا اپارتمان داری؟ 😂😂

ایول به کاراگاه👏👏

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
2706