2733
2739
عنوان

امشب مهمون داشتم بردارشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1653 بازدید | 71 پست
بماچه 🤪🤪

عه 

یاد بگیر😑

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تا الان نمیزاشتی .؟ من برای گرفتن بوی زخم گوشت و مرغ همیشه میزارم و تغییر طبع غذا میریزم 

نه نمیزاشتم  بلد می نبودم

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
2728
من بار قیمه رو خاموش کردم توش زنجبیل ریختم درش گذاشتم یه بیست دقیقه بعد برداشتم مزه قیمه نذری گرفته ...

حتما امتحان میکنم..تازشو یا پودرشو؟

عیزم چشمت که ب پروفم خورد این ذکر و با خودت تکرار کن 😑 : فتبارک الله احسن الخالقین   والسلام👊هی نگو وای پروفت 😒مرسی اه😐🔪
تازه فهمیدی ؟😐  کت بانوی کی بودی توووو

کدبانو  اشتباه شد  شوهرمممممم

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
اره همیشه میریزم من

احسنت  ولی چرا که کاربرا مسخرل میکنن واقعا ک

2738
خوب میشه؟ سبزیها چیه

عالی میشه.شنبلیله و جعفری و دو تا دیگه که نمی‌دونم چیه مادرشوهرم از روستاشون اورده

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
عالی میشه.شنبلیله و جعفری و دو تا دیگه که نمی‌دونم چیه مادرشوهرم از روستاشون اورده

دختر دایمم  گفت سیر بزن رنده بزن تو مرغ  ولی نزدم تومیرنی

دختر دایمم  گفت سیر بزن رنده بزن تو مرغ  ولی نزدم تومیرنی

من سیر تو مرغ گاهی میریزم خوب میشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲

تو ادویه مرغم کمی دارجین هست همون اول میزنم ولی کم که رنگشو تیره نکنه نه اخرش

کاربری برای دو نفره جهت اطلاع کاراگاه ها .و خانومی که بهم تهمت دروغ گویی میزنی مگه من تلپیک جنجالی میزنم نهایت تاپیکای این کاربری برای کنکور و روابط با همسره دیگه اینهمه تهمت و قضاوت برای چیه 😑   نی نی سایتی ها با ارزش ترین ادمایی هستن که اطرافم داشتم و به مهربونیتون هیچ جای دیگه ای نیست دوستتون دارم ❤🥰

طیب طیب ا... احسنت باررریک ا...

‏‏كن معنا يا الله، لأنك الوحيد الذي يشعر بنا ويهتم بأمرنا ويدرك كل مافينا.خدایا در کنار ما باش، چون تو تنها کسی هستی که احساس ما را درک می‌کند و به ما توجه می‌کند و از هرآنچه درون ماست با خبر است ♥️
2706