2737
2739
عنوان

امشب مهمون داشتم بردارشوهرم

1653 بازدید | 71 پست

مرغ درست کرده بودم دارچین انداختم قبل ۱۰ دقیقه ک غذا رو بیارم  خیلی خوشمزه شده بود به من میگن یه کت بانو🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪🤪😁😁😁😁😁😁😁

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کت بانوی کی بودی تو😑

شوهرم

خدای تورو نمیدونم ولی خدای من خداییکه به مو میرسونه ولی پاره نمیشه خدا جونم من به قلمت ایمان دارم میدونم هوامو داری پس توکل به خودت انشالله که حاجت روا بشم 🤲🦋😍
توی خورشت ؟ 

آری  بلد نبودم  دختر  داییم  گفت

کدبانو😐

خدایا خودت معجزه کن برامون ما هم صاحبخونه بشیم دوستی که امضامو میخونی میشه لطفا به نیت حاجتم یه صلوات مهمونم کنی🤗...من به دعا در حق همدیگه خیلی اعتقاد دارم مطمئنم دعاهاتون برام معجزه میکنه...مرررررسی 😘😘
2706