2733
2739

🌺

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شوهر هرزه خاین بد دهن و .... به درک بی پولی  به درک  افسرده گی حال روحی داغون به درک ، بابام مریض شده ۲۴ ساعته مراقبت میخواد دیگه توان جسمی هم ندارم بسه دیگه

2740

عزیزم اینو نگو منم حالم بد بود این چند روز شوهرم به گفته دکتر عقیمه .گیره کردم ناراحتی کردم ولی ارتباطمم باخدا بیشتر کردم دلم اروم گرفته قران بخون .همه چی درست میشه امتحان کردم ک میگم

ولی بشینی ناراحتی کنی بدتر میشی ک بهتر نمیشی

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.