2737
2734
عنوان

چرا من حق زندگی معمولی رو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 21 پست

یچی بگم بت؟

خدا با مشکلامیخاد مارو امتحان کنه ببینه ما چ واکنشی نشون میدیم، الان ک گفتی خدا چقد بی رحمه یعنی ازش رویگردان شدی، مثل کسی ک وقتی اتفاقای خوب براش میفته یه عالمه خدارو شکرمیکنه ولی وقتی اتفاقای بد میفته دیگه شکرگزار نیست.

تو مواقع سختی خدارو فراموش نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اینو نگو منم حالم بد بود این چند روز شوهرم به گفته دکتر عقیمه .گیره کردم ناراحتی کردم ولی ارتب ...

۴ ماهه فقط دعا کردم و نماز و نذر قران هیچ دیگه کم اوردم

۴ ماهه فقط دعا کردم و نماز و نذر قران هیچ دیگه کم اوردم

شاید وقتش نرسیده.تو کوتاه نیا 

فقط یه آرزو دارم 🤲و براش تااخر عمرم صبر میکنم 🌱.اونم اینه که یه نی نی داشته باشم 👶که به همسرم بگه بابا👨‍👧 دیگه هیچی از خدا نمیخوام.{◇توروخدا براهمسرم یه صلوات بفرستین😔◇}میدونم که گره ای که تو زندگیمه فقط به دستای خودت باز میشه😭🤲پس کمکم کن.
2731
سکته کردن زندگی نباتی داره ۲۴ یاعته مراقبت میخواد

پدر منم همین حالو داشتن خیلی بد بود خیلی .پوشکش میکردیم .الان یه هفتس خداروشکر خیلی بهتر شده براش لگن خریدیم انشالله پدرت هم خوب میشن 

یچی بگم بت؟ خدا با مشکلامیخاد مارو امتحان کنه ببینه ما چ واکنشی نشون میدیم، الان ک گفتی خدا چقد بی ...

خسته شدم از امتخان من ۳۲ سالم یه روز خوش نداشتم بدبختیای قبلیم کم نبود برا امتحان که این یکی هم اضافه کرد با این بدبختی دیگهکلا از خدا بریدم