2737
2739
عنوان

پسر سه سالم دیونم کرده

301 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من یه پسر سه ماه دیگ ۳ ساله میشه  از یک سال و دوماهگی دندون دراورد منم غذارو با پشت قاشق له میکردم میدادم بهش عادت کرده هرچی میخام‌عادتشو ترک بدم نمیشه به غیر از برنج همه چیو باید له کنم بدم بخوره گوشت ک اصلا تیکه ای نمیخوره جویدنش ضعیفه فک‌کنم بلد نیست هرچی میدم بهش اگ‌مثلا گوشتشو له نکنم عق میزنه تیک درشت میرا دهنش استفراق میکنه بگید چ کنم ناگفته نماند هر فکش فقط یک دندون اسیا دار مسئله بعدی دسشویی رفتنشه چند ماه پیش اصلا نمیکرد تو شلوارش و میگفت حتی اگ اسهال بود الان یک ماهه فقط تو شلوارش میکنه مثل اول هرکاری میکنم نمیشه  با گریه دسشویی میاد مسئله بعدی پسر خالش سه ماه بزرگتره و مثل بلبل حرف میزنه فک میکنی شیش سالشه اما پسر من جمله های کوتاه دو سه نهایتا چهار کلمه ای بگه تو رو خدا تجربه دارا دریت و حسابی راهنماییم کنید ثواب داره  

عزیزم بچت هیچیش نیس.تروخدا با بچه دیگه مقایسش نکن.بچها باهم‌فرق دارن.فقط حوصله کن.همین

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا بقیه چیزا ببر چکاب مخصوصا برا دندوناش ولی برا حرف زدن هر بچه ای ی جوره من دخترم ۹ماهش بود شروع به حرف زدن کرد پسرم ی سال و خورده ایش بود

لطفا برا سلامتیه داداش محمدم دعا کنید.انشالله تا آخر ماه رمضان سلامتیشو به دست بیاره.خدایا خودت به جوونیش رحم کن.تو که خودت میدونی چقدر تو زندگی حسرت کشیده الان که داره جهازشو اماده میکنه این حقش نیست بزار یکم از دلخوشی های زندگی سهم داشته باشه😔😔😔😔

منم پسرم اردیبهشت سه ساله میشه. در مورد گوشت پسر منم همینطوریه باید ریز ریز کنم وگرنه عوق میزنه. از ۲۵ ماهگی از پوشک گرفتمش و کاملا حرف میزنه. دندوناشم کامل در اومده. پسر شما چند تا دندون داره؟

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2740

شما اول مقایسه با پسر خالش به کللل فراموش کن  بعد  میدونم بخاطر این اتفاقا عصبی شدی خواه نا خواه رو بچه هم تلافی میکنی اروم باش قشنگ به خودت بگو یه سال وقت میبره انتظارتو بیار پایین ان شالله خوب میشه

خدایا امشب شب عید جوادالائمه اس  نمیدونم چیشد ک گفتم امضامو عوض کنم شاید به دلم انداختی خدایا تورو به حق فاطمه زهرات تورو به حق زینب کبرا نی نی تو دلیمو سالم بزار تو بغلم  نی نیم عزت منه 😍اللهم صلی علی محمد و آل محمدو عجل فرجهم 🌷ماشالله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم 😍                      

بچه هارو با هم مقایسه نکنید هر کدوم ی استعدادی دارن .خواهرشوهر خواهرم همش بچشو با خواهرزادم مقایسه میکرد و میترسید رفت دکتر گفت چرا اون بچه بهتر حرف میزنه و زود راه رفتو فلان دکتر بهش گفت اون بچه استدادش بیشتره و ممکنه همیشه از بچه تو جلوتر باشه چیز خاصی نیس 

شما هم تو گوشی هزارتا اسکرین شات دارین ک هیچوقت نمیخونیدش ... توی اینستا کلی پست ذخیره کردین ولی یبارم بهش سر نزدید یا فقط من اینطورم  😑😐 سنگین ترین عمل در روز قیامت صلوات بر حضرت محمد ص و خاندانش هستش حتی اگ وقتم تو این سایت گاهی تلف شده ولی همراه نی نی سایتی ها ترازوی عمل خوبم سنگین تر شده با صلوات پی در پی فرستادن 😁چ فرهنگ خوبی داره اینجا ....حالا ی صلوات منو مهمون کنید تشکر 😜علت انتخاب پروفایلم اینه ک در روز شهادت حضرت رقیه عضو اینجا شدم هیچ چیز این دنیا اتفاقی نیست شاید هزاران درس ازینجا گرفتم

خانمی بنطرم مقایسه کردن بچه ها اشتباس...اما پسر منم دقیقا اینجور بود...تازه اون تا ۴سالگی بغلم میخوابید..الانم ک ۱۰سالشه..بازم‌تکیه‌میده غذا میخوره...کلا تنبله حتی درساشو بزوور مینویسه

اللهی شکککرت