2733
2734
عنوان

شرایط خانومها برای ازدواج چه سخت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 148 پست
چمیدونم انگار خیلی شهر ها رسم والا ما او تهران از این رسم ها نداریم خونمم جداست بیشترم نزدیک مادرمه& ...

خب يعني حق طلاق رسم نیس 

الان خیلی باب شده که؟؟ 

خدایا شکرت 🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا شیربها و مهریه که تو مملکت ما رسمه خیلی مزخرفه

حق طلاق هم باید با هردو باشه 

دارایی هم نصف نصف ،بنظر من 

من حتی از رسم جهیزیه هم خیلی بدم میاد، نهایتا خانواده ی هردو اگه دارن و دلشون میخاد یه کمکایی یه بچهاشون بکنن نه اینکه برن زیر بار قرض و فشار و ....

فمنیست. 
2731

مهریه بالا قبول نکنید! تو دادگاهها پر شده از کساییکه میگن غلط کردیم مهریه سنگین قبول کردیم! پدرتون اگه پسرش دوست داشت مهریه بالا قبول نمیکرد.برادرتون نمیتونه مستقل شه و خونه مستقل فراهم کنه چرا میخواین بدبختش کنید؟6تومن حقوقشه مجرده نتونسته پس انداز کنه بعد ازدواج میخواد چیکار کنه. حواستون باشه مهریه عروس چهارصدتا سکه هستا  

2740

اسی جون ی سوال خارج از تاپیک بپرسم؟؟

بچه ها کسی کار درمنزل مثل تایپیست یا بسته بندی سراغ داره؟از کجا باید پیدا کنم سایتی چیزی داره؟

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
واکنش خانماتون به عضویتتون تو این سایت جالبه

خودش اینجا عضو ولی خبر نداره منم اینجام خبردارم بشه کلا فک نکنم واکنش خاصی نشون بده چون من کاری نکردم 

یه جوری حرف میزنید خواهر خودتون بودن همچین حرفی میزدید؟شاید میزدید😑

زندگی دیگران به ما مربوط نیست خداروباید شکر کنید نگفته تاریخ تولدش

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟