2737
2734
عنوان

شرایط خانومها برای ازدواج چه سخت شده

| مشاهده متن کامل بحث + 3375 بازدید | 148 پست
خونه جدا کامل طبیعبه

والا چ انتظارایی دارن وردل مامان باباشون بمونه دخترمردم!خب خونه بابای خودش ک راحتتره

🍁🎶  به گفته ی مولانا:« آنکس که نداند و نخواهد که بداند حیف است چنین جانوری زنده بماند». 🎶🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هم خدا و هم خرما? زنی که مهریه رو قبول داره دیگه حق طلاق میخواد چیکار?  اگه حق طلاق میخواد لا ...

اگه کسی طرفش قبول کنخ بنظرم به بقیه مربوط نیست من حق طلاق دارم مهریمم بالاست چون باید طرفین راضی باشن ولی این اقا انگار خیلی دیگه میخواد تو‌کار خانواده باشه... چی بگم والا

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
اسی جون ی سوال خارج از تاپیک بپرسم؟؟ بچه ها کسی کار درمنزل مثل تایپیست یا بسته بندی سراغ داره؟از کج ...

برای تایپ بهترین جا سایت ایران تایپیسته

هم معتبره هم رایگانه هم پرداختهاشون به موقعه

حق طلاق عالیه من دارم به نظرم‌مهم‌ترین چیز اتفاقا

حق طلاق اصن درست نیست توی برنامه ای داشت صحبت میکرد حق طلاقی وجود نداره مرد میتونه یک طرفه خیلی راحت فسخش کنه. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
2738
یه جوری حرف میزنید خواهر خودتون بودن همچین حرفی میزدید؟شاید میزدید😑 زندگی دیگران به ما مربوط نیست ...

زندگی دیگران؟ پسر همسایه نیستا برادرشه. خدای نکرده مشکلی پیش بیاد همه بدبختیاش مال خانواده هاست

خونه مستقل حق ابتدایی هر عروسی هست

اگه داداشت نمیتونه تهیه کنه دختر مردم رو بدبخت نکنید

حق طلاق اگه بده چرا شما آقایون دارید؟ داشتن حق طلاق خانم حق طلاق آقا رو از بین نمیبره و فقط شرایط برابر ایجاد میکنه

مهریه داشتن بد نیست چون قانون ارث تو اسلام برای زن باگ داره و میتونه خدایی نکرده در صورت وقوع اتفاق بد از این امتیاز استفاده کنه. الان هم که عملا مهریه برای طلاق کشکه و نمیشه گرفت

خانم شما نباید مقایسه کنه ولی دلخور بودن رو حق داره

این وسط شما چرا دردت اومده استارتر؟

شما که نه دامادی و نه عروس. مسئولیتی هم که نداری. خرج عروسی رو هم که بعیده شما بدی. شما رو درک نمیکنم

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

زن حق طلاق داشته باشه این حق از مرد صلب نمیشه فقط زن هم این حق رو پیدا می‌کنه که اگر شوهرش دور از جون عوضی از آب در اومد و خواست جدا بشه و رفت دادگاه نگن وحدت رویه ست و زن چون حق طلاق نداره خواسته ش اصلا ارزش حقوقی نداره و در بدو ورود خواسته رد بشه 

در مورد مهریه هم پدرتون قبول کرده ؟ جالبه مگه اون میخواد مهریه بده که قبول کرده 

باید بگی برادرم سادگی کرد قبول کرد 

خانمتون هم حق ندارن خودشو مقایسه کنه اگر شرایط فعلی رو قبول نداشت میتونست قبول نکنه نه اینکه الان بیاد نبش قبر کنه که چرا ال چرا بل

خب يعني حق طلاق رسم نیس  الان خیلی باب شده که؟؟

نه عزیزم اینکه عروس میگم باید با مادرشوهرت زندگی کنی

من خودم حق طلاق دارم

مهریه ام هم بالاست انفاقا حق طلاق برای خانم عالیه 

مهریه هم اصراری نداشتم خود همسرم گفت میخوام باشه حتما بالا هم باشه به کسیم مربوط نیست

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
اگه کسی طرفش قبول کنخ بنظرم به بقیه مربوط نیست من حق طلاق دارم مهریمم بالاست چون باید طرفین راضی باش ...

بله

زیادن مردایی که مهریه بالای ١۰۰۰ سکه رو هم قبول میکنن

در حالیکه یک چهارمشم نمیتونن بدن