2733
2734
عنوان

من اگر نخام با این رفاقت کنم کیو باید ببینم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 940 بازدید | 87 پست
بخاطر اینکه یکم خشن گفتی ریپلای نکنیمت😭

نه نگفتم ریپلای نکنین

😄😄😄

فقط خیلی بد باهام صحبت نکنین

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بخون ببین امروز چیکارم کرده حالا میگم خدایا من جیکار کردم؟

خب عزیز من کار خودتو تکرار کرده دیگه شما ناراحت میشدی غذا بیاره اونم ناراحت شده غذا فرستادی 

سعی کن آنقدر کامل باشی  که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
2731
هیچ نگو🤫🤫🤫😱میخورتمونا😂😂😂ا

جیغغغغغغغغغ اَاَاَاَاَاَ من هنوز جووون ام🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

یه نمونه آموزشی از کاسه داغ تر از آش😎😎😎🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
نه نگفتم ریپلای نکنین 😄😄😄 فقط خیلی بد باهام صحبت نکنین

باشه چشم قول می دم بچه خوبی باشم فقط منو نزن قول بده قول مهربونی🥺🥺🥺😭😭😭

یادش بخیر کوچک بودم با خاله ام بازی می کردم قهر کردم باهاش بعد یه مدت صدام هم کلفت بود رفتم با اخم بهش گفتم قول بده گول گفت قول چی گول مهربونی 😅😅😅😅😅🤦🏻‍♀️

تو رو جون هرکی دوست دارید با دیدن این همه بدبختی بچه نیاریدد💔 اینو بخون 🖤و یک دقیقه روش فکر کن اگه الان بچه دارید یا باردارید امیدوارم بهترین و آزادانه ترین زندگیو براش بسازید🍃 داشتم به خدای رنگین کمون عادت میکردم که بارون اومد و یادم داد....💔🥀بچه ها نخندینا...
بنطرم از شعور زیادیه که اینجوریه خوبه که مثل بعضیا سواستفاده گر نیست. به دل نگیر. خب گرونیه پیش خودش ...

بنظر منم اين خانوم مشكلي نداره

زيادي دلسوزه و دوس نداره ب ميزبان فشار بياد

يه حورايي رفت و امد رو دوس داره ولي دلشم نميخاد ب طرفشم فشار بياد

خيليا الان اينكارو ميكنن براي اينكه صله رحم قطع نشه

امروزم بنظرم پيامش مشكلي نداشته

تو تكست نميشه لحن طرف مقابلتو متوجه بشي

بنظرم اينكه گفته اين چه كاري بود كردي يجور تعارف بوده و تشكر 

و علت جواب ندادنشم اينه ك از بدبيني استارتر ناراحت شده

تورو خداااااااا لايك نكنين
خب عزیز من کار خودتو تکرار کرده دیگه شما ناراحت میشدی غذا بیاره اونم ناراحت شده غذا فرستادی 

اون کار منو تکرار کرده یا من کار اونو؟😂خدایا چرا ملت ساز مخالف دستشون گرفتن؟اولا من حامله نیستم بوی غذاشم به من نخورده بود که غذای خودشو میاورد سر سفره من میخورد دوما من هروقت میرفتم غذامو.باخودم نمیبردم نمیدونم چرا مردم اینحوری شدن کار اشتباه خودشونو خوب میدونن همه ی کارهای دیگران رو اشتباه؟

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
2738
جیغغغغغغغغغ اَاَاَاَاَاَ من هنوز جووون ام🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀ ...

تو رو خودم میخورم 😂😂

میدونی کجا میشکنی💔؟؟؟ اونجایی که"آدما"باهات کاری میکنن، که از"سادگیت"خجالت بکشی.
جیغغغغغغغغغ اَاَاَاَاَاَ من هنوز جووون ام🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀ ...

اهههههه اسمت چیه 

البته اگه مامانتو واسم نیاریا😧😱💔

میدونی کجا میشکنی💔؟؟؟ اونجایی که"آدما"باهات کاری میکنن، که از"سادگیت"خجالت بکشی.
تو رو خودم میخورم 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

اهههههه اسمت چیه  البته اگه مامانتو واسم نیاریا😧😱💔

ماماننننننن😫😫😫😅😅😅

اسمم نرگس

ماماننننننن😫😫😫😅😅😅 اسمم نرگس

منم زهرام خودم خودمو معرفی میکنم😎😎

بچه ننه چرا مامانتو میگی بیاد😭😭😭😭😭خاله بخدا تسخیر خودش بود 😁☹️🤕

زنگ آخر نشونت میدم😠🤬

منم زهرام خودم خودمو معرفی میکنم😎😎 بچه ننه چرا مامانتو میگی بیاد😭😭😭😭😭خاله بخدا تسخیر خودش بو ...

واییییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

والا همه دوستام تو مدرسه می گفتم زنگ آخر نشون ات میدم خیلی زود می زدم به چاک 😅😅😅

ولي فردا صبح اش تو مدرسه بچه ها هماهنگ می کردن میریختن سرم هییی چه روزایی بود😅😅

واییییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 والا همه دوستام تو مدرسه می گفتم زنگ آخر نشون ات میدم خیلی زود می زدم به ...

خب چرا علکی تهدید میکنی. بگو من باهات میام باهم حسابشونو برسیم 🤕🤕من یبار اومدم طرف یکی از دوستامو بگیرم کتک نخوره 

ایقد خودم کتک خوردم 😂😂😂تازه دوستمم بهشون کمک می‌کرد منو میزد 😭😭😭😭

2706