2733
2734

یه خانمی هستن که توی این شهری که من زندکی میکنم زندگی میکنه یه جورایی روابطمون خونوادگی شده همسرشم یه جورایی با همسر من همکاره نه من اهل این استان خوزستانم نه ایشون یه جورایی جفتمون غریبیم بهم گفت بیا با رفاقت از بار غربت کم کنیم منم گفتم چشم خونه همدیگه میریم و خانم خوبیه اما یه ایراداتی داره اونم اینه که مثلا وقتی میاد خونه ما غذاشو با خودش میاره یکی دوبار هیچی نگفتم و نشست سر میز ما به خوردن غذای خودش به بچه ها و شوهرشم میداد غذای منم خوردن ولی بیشتر مال خودشو خورد یا کباب که درست مردم برای شامشون در حالی که من دعوتشون نمرده بودم سرزده اومدن و دیدن بساط کوبیده ما به راهه آخرش دست کرد تو. کیفش پنحاه تومن کذاشت رو میز😱😱😱😱😱گفتم اینحا رستوران نیست خانم محترم خیلی بد بهش توپیدم ناراحت شد گریه ش گرفت گفت ما خواهر برادرا باهم اینجوری هستیم پول غذا رو با هم حساب میکنیم خدا شاهده این توی قوم ما (نه اسم قونیت خودمو میارم نه اون خانم که بخث نشه) یه توهین محسوب میشه خب خیلی حرص خوردم از کاراش یا مثلا من کلاس مجازی آشپزی گاهی برپا میکنم و هم یاد میگیرم هم یاد میدم ادعایی هم ندارم ولی خب همه میگن بد نیست دست پختت تا امروز که یه اتفاقی افتاد😱بیاید بگید ببینم چیکار کنم از دستش

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍

گفتی لایکم کن

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

ولی یه جورایی دلم واسش سوخت، شاید رسم دارن

میخوان به طرف مقابل فشار نیاد

نمیدونم والا، من جای اون طرف نیستم

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه قراره غذای خودشو بخوره

بشینه خونه خودش😐

امام علی(ع) فرمودند: خداوند اجابتش را در دعاها پنهان داشته، پس هرگز هیچ دعایی را کوچک مشمارید.💙😇 یه حاجت خیلی بزرگ دارم، اگه امضامو خوندی لطفا برام دعا کن😍💜 اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم♥️🌹       اجرتون با امیرالمونین (ع)😊💛
2731

والا کار بدی نمیکنه من بودم ناراحت نمیشدم

بیشتر رفتار تو بده که مستقیم گفتی اینجا رستوران نیست خانم محترم 

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
2738
ولی یه جورایی دلم واسش سوخت، شاید رسم دارن میخوان به طرف مقابل فشار نیاد نمیدونم والا، من جای اون ...

خواستم جواب بدم امضاتو دیدم گورخیدم😂😂😂😐😐

میدونی کجا میشکنی💔؟؟؟ اونجایی که"آدما"باهات کاری میکنن، که از"سادگیت"خجالت بکشی.

امروز ناهار به دلتون نیوفته خورش کرفس پختم بوش پیچیده بود تو کل محل برنج محلی و روغن حیوانی خب معلومه که بوش میاد زن خامله که هیچ مرد غیر حامله هم هوس میکنه این خانم با یکی از فامیلاشون که از قضا باردار هم.بود اومدن یه توک پا خونمون منم اصرار کردم بمونید نموندن کفتم غذا ببرید گفت نه دست فامیلشونو کشید برد منم با آژانس یه کم فرستادم در خونشون گفتم حامله ست دین و گناهش میاد گردنم پیام داده بهم آخه این چه کاریه تو کردی؟؟؟؟😳منم گفتم خب جیکار کردم؟هیچی جوابمو نمیده سین میکنه جواب نمیده

خدا جونم ببخشیدا ولی بچمون رو بهمون بده دیگه آخه قربونت بشم راستش باباش راضی نیست اینقد بیرون از خونه باشه بچه باید تو خونه بابای خودش باشه😘😍
شاید از نظر اون توهین نبوده ماهم بعضی وقتا دنگس دونگی  حساب میکنیم جایی میریم

بیرون برین دونگی حساب کنین فرق داره تا اینکه بری خونه طرف پول غذاشو بزاری جلوش

واقعا زشته

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2706