2733
2734

بچه ها شوهر من خییییییلی رفیق بازه 

سه هفته پیش یه شب به ساعت هفت گفت کار دارم میرم بیرون

بعدشم میخوام برم الواتی دیر میام 😕😕

من گفتم داره شوخی میکنه لابد 

هیچی نگفتم و رفت ساعت ۹زنگ زد کارم تمام شده میخوام برم پیش همکارم 

مشروب بخورم 

حالا شایذم نرفتم منم گفتم بیا خونه کجا میخای بری 

قطع کرد ولی نیومد تا ساعت ۱۲/۳۰

منم داشتم دیوووووووانه میشذم 

حمله پانیک بهم دست داد 

دیگه ساعت ۱۲/۳۰زنگ زدم بش انقدددددددر جیییییییغ زدم پشت تلفن 

فقط میگفتم تو داری چه گهی میخوری هی مگفت چی شده نکن این کارا رو 

یه چشم سیاه لایکم کنه

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حمله پانیک چون شوهرت رفته بیرون؟؟؟ رفته که رفته 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2731
2738

میگفت من حالم بده درو باز کن نمیتونم برم جایی تا اینکه خودش تونست درو از پشت باز کنه 

تا اومد تو خونه لباس پوشیدم گفتم من میخوام بیرون الواتی هررررر چی گفت برعکس شو کردم پسرمم هم بیدار شد خلاصه انقدرعصببببانی شد هی میگفت سه ساعت دارم منت میکشم دررصورتی که اصلا معذرت

مگه میشه انقد خونسرد زندگی کرد؟

من که دارم میکنم شده

آدم با بیرون رفتن شوهرش مشکل داره میشینه منطقی باش صحبت میکنه

قبول نکرد میشینه با خودش فکر میکنه که میتونه این ایراد رو تحمل کنه یا نمیتونه

آخه حمله پانیک؟؟ آدم تو هواپیمای در حال سقوط بهش حمله پانیک دست میده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من که دارم میکنم شده آدم با بیرون رفتن شوهرش مشکل داره میشینه منطقی باش صحبت میکنه قبول نکرد میشین ...

بعضیا مثل خودم خیلی سخته براشون تحمل کردنو نادیده گرفتن

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
2706