2733
2734
عنوان

مادرشوهرم گفت یه تارموتو به کل دنیا نمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 51 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی اشتباه میکنی نباید اینقد بکسی بها داد ازکسی هم ناراحت شدی همونجا بهش بگو خودتو از هرکسی بیشتر د ...

ن دوست خوبم ...من پشیمون نمیشم...اجازه ی بی احترامی ک بهش نمیدم...حتما در مورد حرفایی ک رد و بدل شده با همسرم صحبت میکنم ...تنها عکس و الملی ک نشون میدم اینه ک خیلی حرفتون زشته و اصلا در شخصیت شما نیست...وگرنه چیز بیشتری نمیگم...متوجه میشه ناراحت شدم فقط پی حرف و نمیگیرم...اونطوری خودش شرمنده میشه

2731
ن دوست خوبم ...من پشیمون نمیشم...اجازه ی بی احترامی ک بهش نمیدم...حتما در مورد حرفایی ک رد و بدل شده ...

ایشالا ک پشیمون نشی عزیز دلم من خودم بشخصه اینقدواسه خونواده ی شوهرم خوب بودم وبهشون خوبی کردم بیشترازخونواده ی خودم احترامشونو گرفتم وبهشون محبت کردم ورفتم خونشون ی اتفاقی افتاد ک همشون پشتمو خالی کردن وکلی بهم بی احترامی کردن فقط خونواده ی خودم بود ک دلسوزم بود وبدردم خوردن.خوبه ک بهش میگی ک ناراحت شدی  آخه گفتی هیچی نمیگم وقتی ناراحتم میکنه

ایشالا ک پشیمون نشی عزیز دلم من خودم بشخصه اینقدواسه خونواده ی شوهرم خوب بودم وبهشون خوبی کردم بیشتر ...

منڟورم یکی ب دو...اون بگه من بگم ن....اخه هر چقد بخوای موضوع رو کش بدی بدتر میشه