2733
2734
عنوان

مادرشوهرم گفت یه تارموتو به کل دنیا نمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادر شوهر من ک خیلی خوبه با کلاسه تحصیل کرده اس...ما تک فرزندیم دوتامون...من خوشگل و با ادبم...مهربو ...

شانس خواهر

عمه جونم دلم برات تنگ شد چقد زود رفتی پیش خدا روزی نیست که یادت نباشم 
2728
نخیر این حرفتو اصلا قبول ندارم

آره دیگه وقتی عروس مادر شوهرشو مثل مادر خودش بدونه مادرشوهرم عروسو مثل بچه ی خودش بدونه همه چی درست میشه مثل این دختر عموی من همین چند دقیقه قبل راجع بهش صحبت کردم چقدر با عمم خوبه انگار مادرو دخترن 

تو چقدر عروس خوبی هستی 😍😍اون لیاقتتو نداره بیا عروس خودم بشو

😂😂😂😂یکی دیگه قراره بیاد عروس من شه...بخدا برو تاپیکمو نگاه کن ...سمار خریدم یدونه خودم یدونه مادرشوهرم...دوتاشو گذاشتم گفتم هر کدومو دوست داری بردار...ولی تا بحال نگفته ی تار موتو ب دنیا نمیدم...بی احترامی هم نمیکنه ها....

2738
آره دیگه وقتی عروس مادر شوهرشو مثل مادر خودش بدونه مادرشوهرم عروسو مثل بچه ی خودش بدونه همه چی درست ...

بقران اگه ی عروس یک دهم کارای منو انجام بده...من اگه مادرشوهرم حرفی هم بزنه ناراحت شم هیچی بهش نمیگم...میگذرم 

بقران اگه ی عروس یک دهم کارای منو انجام بده...من اگه مادرشوهرم حرفی هم بزنه ناراحت شم هیچی بهش نمیگم ...

به نظرم این مشکل تو ایران خیلی جدی شده و حتما باید یه علتی پشتش باشه خارجبا چقدر باهم خوبن؟

به نظرم این مشکل تو ایران خیلی جدی شده و حتما باید یه علتی پشتش باشه خارجبا چقدر باهم خوبن؟

وای ن....خارجی اااا...من ی کلیپ دیدم عروس با مادرشوهر دعوا میکرد مراسم ازدواجشون بود ...مادرشوهره میگفت لباس عروس تنت و من خریدم...تو کی هستی ک بخوای از عیب پسر من چشم بپوشونی😂😂😂😂اونی ک واسشون داشت عقد میکرد گفت بگو ب همسرت از همه ی عیب های تو چشم میپوشونم...ک شر افتاد ...عروسه میگفت نگفتم اینو دعوت نکنید اصلا ی وضعی بود ااا

آره دیگه وقتی عروس مادر شوهرشو مثل مادر خودش بدونه مادرشوهرم عروسو مثل بچه ی خودش بدونه همه چی درست ...

بعضی آدما هستن ک ذاتا حسودن هرچقدربهشون محبت کنی هیچ فایده نداره زبونن میگن مثل دخترمی اما رفتارشون یچیز دیگه میگه

بقران اگه ی عروس یک دهم کارای منو انجام بده...من اگه مادرشوهرم حرفی هم بزنه ناراحت شم هیچی بهش نمیگم ...

خیلی اشتباه میکنی نباید اینقد بکسی بها داد ازکسی هم ناراحت شدی همونجا بهش بگو خودتو از هرکسی بیشتر دوس داشته باش چندسال دیگه از همه ی کارایی ک براش کردی پشیمون میشی 

2706