2733
2734
عنوان

مادرشوهرم گفت یه تارموتو به کل دنیا نمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی اشتباه میکنی نباید اینقد بکسی بها داد ازکسی هم ناراحت شدی همونجا بهش بگو خودتو از هرکسی بیشتر د ...

ن دوست خوبم ...من پشیمون نمیشم...اجازه ی بی احترامی ک بهش نمیدم...حتما در مورد حرفایی ک رد و بدل شده با همسرم صحبت میکنم ...تنها عکس و الملی ک نشون میدم اینه ک خیلی حرفتون زشته و اصلا در شخصیت شما نیست...وگرنه چیز بیشتری نمیگم...متوجه میشه ناراحت شدم فقط پی حرف و نمیگیرم...اونطوری خودش شرمنده میشه

2731
ن دوست خوبم ...من پشیمون نمیشم...اجازه ی بی احترامی ک بهش نمیدم...حتما در مورد حرفایی ک رد و بدل شده ...

ایشالا ک پشیمون نشی عزیز دلم من خودم بشخصه اینقدواسه خونواده ی شوهرم خوب بودم وبهشون خوبی کردم بیشترازخونواده ی خودم احترامشونو گرفتم وبهشون محبت کردم ورفتم خونشون ی اتفاقی افتاد ک همشون پشتمو خالی کردن وکلی بهم بی احترامی کردن فقط خونواده ی خودم بود ک دلسوزم بود وبدردم خوردن.خوبه ک بهش میگی ک ناراحت شدی  آخه گفتی هیچی نمیگم وقتی ناراحتم میکنه

ایشالا ک پشیمون نشی عزیز دلم من خودم بشخصه اینقدواسه خونواده ی شوهرم خوب بودم وبهشون خوبی کردم بیشتر ...

منڟورم یکی ب دو...اون بگه من بگم ن....اخه هر چقد بخوای موضوع رو کش بدی بدتر میشه