2737
2739
عنوان

میخوام از این وحشی طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1987 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبول دارم اما خب بعضی چیزها معلوم میشه اخه میگی هیچ نکته ی خوبی نداره

خب بعضیا اولش خوبن ادا خوبا رو در میارن ولی بعد ازدواج اون روی سگشون نشون میدن همه اولش خوبن بعدا هار میشن اخه استارتر منظورش این بود ک الان دیگ نکته خوبی نداره شاید قبلا داشته و اخلاقش فرق کرده 

دوست پسر منم اولا خوب نکته های مثبت زیادی داش یواش یواش فهمیدم چجور حیوونیه💔

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
2728
کسی تا حالا اشتباه نکرده ؟  انسان جای زلخطاست

اينقدر از اين حرف بدم مياد بعضيا زود ميگن چرا باهاش ازدواج كردى و فلان....خب لامصب يكى مثل شوهرنامرد من قبل و بعد ١٨٠ درجه تغيير كرد گناه من چيه

استقلال مالی هم نداشته باشه باید جدا بشه خطرناکه براشون 

بعد کجا بره و چجوری تامین بشه...اونم تو این تورم...خدا الهی کمکش کنه

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738
خب بعضیا اولش خوبن ادا خوبا رو در میارن ولی بعد ازدواج اون روی سگشون نشون میدن همه اولش خوبن بعدا ها ...

چقدر بد

شوهر منم اول همه چی تموم بود 

ولی بهم خیانت کرد

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
چقدر بد شوهر منم اول همه چی تموم بود  ولی بهم خیانت کرد

اره بعدا همه چی مشخص میشه نقابشون میفته💔🙁ان شاء الله هر چی صلاحته برات اتفاق بیفته🖤😘دوست پسرم اونقدرام میگم بده نیسا ولی فق ی بدی داره سری از کوره در میره عصبی میشه قهر میکنه میره بعدشم تا چندین روز سرد رفتاری و بی محلی میکنه اصلا ازم خبری نمیگیره من باید برم منت کشیش💔وگرنه پسر خوبیه

مَرد اونِه که نَذاره تَرس از دست دادنِشو‌ داشتِه باشی!🐾✨☘
اره بعدا همه چی مشخص میشه نقابشون میفته💔🙁ان شاء الله هر چی صلاحته برات اتفاق بیفته🖤😘دوست پسرم او ...

ممنونم عزیزم

شوهر من بجز خیانتش همه چیش خوبه بخاطر همینم سخته جدابشم چون محبت میکنه وقت نیذاره دست ودلبازه از طرفی هم بچه دارم همش امیددارم ولشون کنه اخه قرار طلاق گذاشته زنرو صیغه کرده 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706