2733
2734
عنوان

میخوام از این وحشی طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1987 بازدید | 75 پست

عزیزم طلاق بگیر.این دیگه چه آدمیه.توروخدا از کجا پیداش کردی؟حداقل بچه دار نمیشدی.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وکیل خوب بگیر طلاق بگیر بابا آدم بمیره بهتره تا با همچین آدمی زندگی کنه 😒🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
2728
اگه خونه و استقلال مالی داری بگیر

استقلال مالی هم نداشته باشه باید جدا بشه خطرناکه براشون 

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
اخه اون زن بیچاره نمیدونست شوهرش وحشیه بعدا مشخص میشه با ی نگاه ک نمیشه فهمید طرف چجوریه 💔😕

قبول دارم اما خب بعضی چیزها معلوم میشه اخه میگی هیچ نکته ی خوبی نداره

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

از مشورت با یه وکیل

فک کنم از طریق اعتیادش بتونی یه کارایی بکنه

به نظرم مخفیانه با یه وکیل صحبت کن

البته اگر دوستش داری بهتره با یه مشاور صحبت کنید اول

روزای خوبم میاد اگه یکم طاقت بیاری تو ...
2740

ایندفعه تهدید کرد صداش رو ضبط کن 

دست روت بلند کرد برو پزشکی قانونی که مدرک داشته باشی

تا میتونی ازش مدرک جمع کن اگه قصدت طلاقه که رفتی دادگاه دستت پر باشه

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙