2733
2734
عنوان

تا حالا دیدید یه پسر تحت تاثیر دختر مذهبی قرار بگیره و عوض شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4276 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم یه دوستی داشتم چادری بود فکر میکردم فرشتس بعداز مدتی خیلی به اون وابسته شدم و تغییر کردم ولی بعداز مدتی فهمیدم که با چند نفر همزمان دوسته تازه فهمیدم من چقدر ساده‌ام الان هم که هردو ازدواج کردیم گهگاهی باهم حرف میزنیم در حد صحبت دوتا دوست میخواستیم باهم ازدواج کنیم که فهمیدیم بدرد هم نمیخوریم خداروشکر عقلمون کار کرد بیشتر خودم البته

2731
کاش طوری بشه که دیگران به عقاید هم احترام بزارن😉😉😉

الان من بی احترامی کردم عزیز دلم ؟ 😶

حرف شما کاملا درسته ولی خودشما تو همین سایت هم ببینی یسری ها ....

خب حرصم در میاد 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
2738
به امید اینکه ازدواج کنم بعدا تغییرش بدم خودتونو یکی دیگه رو بدبخت نکنید

عزیزم حرفت کاملا درسته ، منم موافقم که بعد ازدواج نمیشه رفتار زن و شوهر تغییر کنه ولی هر کس چه زن و چه مرد عاشق طرف مقابل باشه تاثیر زیادی روی رفتارش میزاره و به سمت عشقش کشیده میشه چون عاشقشه

چه جالب ، امضاتو برا خودت نوشتی؟😅😅 اول باید خودتو تغییر بدی دختر جان

من بی احترامی نکردم 

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
الان من بی احترامی کردم عزیز دلم ؟ 😶 حرف شما کاملا درسته ولی خودشما تو همین سایت هم ببینی یسری ها ...

من نگفتم بی احترامی کردین که گلم

فقط گفتم عقایدهافرق میکنه مذهبی وغیر مذهبی هم نداره که❤

2706