2737
2734
عنوان

تا حالا دیدید یه پسر تحت تاثیر دختر مذهبی قرار بگیره و عوض شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4281 بازدید | 132 پست
کاش برعکسش اتفاق بیفته 🥱🥱 مذهبی ها کم شن 

مذهبی ها کمن دیگه 

کاش یجور بشه هرکی زندگی خودشو کنه و بهمدیگه کار نداشته باشن

مذهبی و غیرمذهبی 

باحجاب و بی حجاب 

بتونن خیلی دوستانه کنار هم زندگی کنن

من خودم یه دوستی داشتم چادری بود فکر میکردم فرشتس بعداز مدتی خیلی به اون وابسته شدم و تغییر کردم ولی ...

عجب🤦‍♀️ دین و ایمان آدما فقط در ظاهرشون خلاصه نمیشه.

خدا رحم کرده بهتون پس.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه به هیچ وجه ندیدم اما دیدم دختری مذهبی که بعدا بخاطر ترس از دست دادن زندگی همه  شبیه پسر شدن و تیپ عوض کردن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
2731
من نگفتم بی احترامی کردین که گلم فقط گفتم عقایدهافرق میکنه مذهبی وغیر مذهبی هم نداره که❤

باید بالاخره این بی احترامی ها کم بشه دیگ 

وقتی نمیتونی جلوی یچیزیو بگیری باید قطعش کنی 😘😘

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅
2740
مذهبی ها کمن دیگه  کاش یجور بشه هرکی زندگی خودشو کنه و بهمدیگه کار نداشته باشن مذهبی و غیرمذه ...

دقیقا منظورم همین بود 🙏🏻♥️

احترام گزاشتن ب عقاید دیگران نشانه شخصیت شماست دوست عزیز🙂🌴☀️🌵💋..........با افتخار پرسپولیسی ام ♥️♥                    مین را ایذییت نیکینید🦖😅

همیشه شوهری از جنس خودتون انتخاب کنید که نخاد همدیگرو تغیر بدیم این امکان پذیر نیست که آدم بزرگ تغیر بدیم مگه شی هست 

وقتی عصبانی میشم یه احمق تمام عیار میشم و عقلم تعطیل میشه 😂😂 زود آروم میشم و  زود هم اعتماد میکنم با اینکه میدونم اشتباهه،  از یه سوراخ بارها گزیده میشم تا چنان دردم بیاد که تا ۷ آسمان آه و ناله ام برود ،،،،،، و اما نی نی سایت بهترین دوستم هست  از سال ۹۶ اینجام درد و دل میکنم و درد ودل میشنوم تایپ خنده و شاد و پر انرژی دوست دارم وقتیکه حال دلم خوب باشه ، بدترین حرفم بهم بزنی اسم کاربریت یادم می ره پس ناراحتم نکنید 😂😂😂😂😂😂😂😂
میشه بیشتر توضیح بدید. چه تغیراتی کرد؟

خب دختر خانم مجبور به تغییر دادنش نکرد یعنی براش زندگی رو سخت و طاقت فرسا نکرد

سعی کرد خیلی ملیح و با روی باز و لبخند روش تاثیر بزار که خب خیلی هم موفق شد

اقا پسر صرفا بخاطر علاقه به خانمی که تغییر نمیکنه در کنار علاقه تعریف درست اسلام و دین رو فهمید 

الان هم خیلی خوش بخت هستند

میشه یه صلوات برای قبولی رشته دلخواهم در کنکور مهمونم کنید💕 خیلی خیلی ممنونم🌹
بیشتر میشه توضیح بدی🤔

نامزدم قبل من اصلا نماز اینا نمیخوند قران نمیخوند 

روزه نمیگرفت هیچوقت 

من خودمم نماز زیاد نمیخونما ولی یه دوره ای خیلی اختلاف پیش اومد بین منو نامزدم خیلی حالمون بد شد بعد نامزدم شرو کرد قران خوندن نماز خوندن ک دعا کنه مشکلمون حل شه خوب بشیم باهم ازون موقع گفت نمیدونستم قران انقد ادمو اروم میکنه 

دیگخ هم نماز خوند هم قران 

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
بی احترامی دیگه چی میتونه باشه عزیزم؟ یکی این حرفو به خودت بزنه

اتفاقا خیلی ها این حرفو بهم زدن خیلی هم توهین کردن 

گفتم کاش مذهبی ها کمتر بشن این چیز بدی نیست 

من تو روی انگلیسی ها میگفتم ازتون متنفرم و اونا هیچ واکنشی نشون نمیدادن 

2706