2737
2739
عنوان

تا حالا دیدید یه پسر تحت تاثیر دختر مذهبی قرار بگیره و عوض شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4308 بازدید | 132 پست

بله دیدم الان نماز شبشم ترک نمیشه و به دوستم گفته بود که وقتی با تو آشنا شدم دیدم که به این چیزا علاقه داری اولش بدم میومده ولی وقتی تحقیق کردم فهمیدم تو من واقعیم و ب خودم نشون دادی خوشم اومد

امروز بخند فردا گریه کن این و هر روز با خودت تکرار کن 💜💃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نامزد من

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
2740

بلی پسر داییم..

ولی بعد ازدواجم با همسرم، از قبلش بدتر شد😕

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

بله امکانش هست ولی تشخیصش سخته 

اگر واقعا مذهبی شده باشه  شما اگر روزی هم برگردید از مذهبتون اون پسر نباید برگرده از این جهت قابل تشخیصه 

اگر بخاطر شما و اصرار شما فرض مثال نماز صبحش رو ترک کرد این مشخصه مذهبی واقعی نیست 

شما شاید محرک باشید برای طرف ک بره سمت خدا پیغمبر ولی اگه بخواید از خدا پیغمبر دورش کنید طبیعتا نباید بتونید اگر واقعا از ته دل مذهبی شده باشه 

2706