2752
2734

من و چندتا از همکلاسی هام3 سال پیش بچه بودیم و جاهل،، با یه پیج فیک کلا هر دختر پسری رو می‌شناختیم میرفتیم پیام می‌دادیم مخشونو بزنیم بخندیم بهشون،، کلا هم یک پیج دست هر سه تامون بود پارتنر این دختره هم همکلاسیمون بود به اینم پیام دادیم (به همه همکلاسی ها پیام دادیم نه فقط این حتی به خوده دختره هم دادیم) بعد پسره بین این همه پا داد و فلان یمدت اسکلش کردیم باپیج فیک و تموم شد رفت،،، زد و من با پارتنر پسره(دختره) دوست شدم اونم صمیمی،، دختره گفت که با پسره کات کردن چون شکاک و نمیدونم بددل بوده درخواست رابطه هم ازش کرده، منم براش قضیه پا دادن رو تعریف کردم و..... دوسال گذشت از تعریف کردن من درباره خیانت پسره و پا دادنش، دیروز به صورت ناگهانی خانم خانما هرچی حرفه بار من کرد که اره تو ریختی با اون روهم تو خیانتکاری و فلانی اگر اگر برم توی رابطه تو با طرف می‌ریزی روی هم و فلان...... 😐😐😐😐 دهنم باز موند بخدا چجوری بعد دوسال یادش افتاد بخاطر یه پسر که دوساله ازش خبر نداره،، اینجوری من و گرفت زیر حرف اخه به نظرتون واقعا حق با اونه؟ من خیانت کردم؟ 

چو بامنی بی همه ای، با همه ای چو بی منی 🫶🏻

متوهمه دختره

فاصله بگیر 

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کارتون که درست...

البته خودمم زیاد این کارا رو کردم🤣

ولی کار درستی نیست و نوپ خیانت نبوده

اون بشر که راحت با اینکه تو رابطه بوده پا داده دیگه خیلی لاشی بوده🫤

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅

اینکه طرف پا داده به کنار ، پسره خودش شل بوده ، اما اگه خودت دوس پسر داشته باشی رفیقت بگه من مخشو زدم ما داد چیکار میکنی ؟؟؟ در همون حد اسکل کردن ، مشخصه بدت میاد ، پس به طرف هم حق بده اون با کسی دوست شه دیگه به تو نمیگه و مخفی نگهش میداره 

دختری از آهار🦚

نمیدونم صحبتاتون تا چه حدی بوده اما کارت درست نبوده امیدوارم دیگه اینکارو نکنی برو ازش عذرخواهی کن کل داستان رو تعریف کن بگو ما هم به دخترای همکلاسی هم به پسرای همکلاسی پیشنهاد میدادیم تا مسخرشون کنیم من و دوست پسر تو هیچ صنمی با هم نداشتیم و نداریم و فقط بخاطر اینکه مسخرش کنیم بهش پیام دادم و ازت معذرت میخوام در کل دوستپسر تو آدم شکاک و بددلی بوده کات کردنتونم موضوعش ربطی به من نداشته

اینکه طرف پا داده به کنار ، پسره خودش شل بوده ، اما اگه خودت دوس پسر داشته باشی رفیقت بگه من مخشو زد ...

من با دختره دوست نبودم وقتی پارتنرش پا داد بعد خب خودش کلی تعریف کرد که لا، شی بوده فلان منم اینو بهش گفتم 

چو بامنی بی همه ای، با همه ای چو بی منی 🫶🏻
2706