2737
2734
عنوان

ضایع ترین عروسی که رفتم 😐😐😐بیاین توصیف کنم خودمو براتون

| مشاهده متن کامل بحث + 6630 بازدید | 225 پست

من عروسی خالم ی زنه خواستگاریم کرده بود واسه داداشش جواب  منفی دادم حالا تو عروسی دیدمش ایقد خز بازی در اوردم بگم من چ خوب بودم بهت گفتم نه اخرش گفته بود این واقعا فلانیه گفتن اره

الان یادم میاد حالم بد میشه اونموقع احساس با کلاسی داشتم😂😂

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عروس مذهبی بود از اینایی که اسم رهبر از دهنشون نمیفته تازه جهاز تابلو عکس رهبر برده بود و قاب گوشی عکس رهبر و تصویر زمینه عکس رهبر

انقدر بندری رقصید و لرزوند شام هم که اوردن همه رفتن نشستن داشت تنهایی میرقصید  

گفتن به جای دست زدن صلوات بفرستین . دبه ترشی اوردن میزدن روش یکی یکی میومدن میرقصیدن بعد کع می ...

دبه ترشی 😂😂

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

از ۹سالگی رو سری سرم میکردم تو عروسی ها و محکم گره میزدم تا خفه شم

جالب اینجاست که همش وسط بودم میرقصیدم و پشت سر یکی کمین میگرفتم که دوربین نیفته رو

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
2738

خیلی خنده دار بود

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     

پاتختی دختر خالم 

تقریبا حدودای سال ۸۸ بود 

عروس لباس نارنجی کوتاه پوشیده بود😞

آرایششم نگم براتون 

دور لب مشکی با رژ نارنجی‌🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

سایه ها ماسیده خط چشم زلیخایی

خواهرشوهرشم از اول تا اخر اهنگ گل پری جونو رقصید یک حالیم میکرد😂😂😂

بی کلاس ترین عروسی تاریخ بود

عروس مذهبی بود از اینایی که اسم رهبر از دهنشون نمیفته تازه جهاز تابلو عکس رهبر برده بود و قاب گوشی ع ...

🤣

من پایان این تاریکی را دیده ام، روشنایی در راه است... اشک هایت را نگه دار برای گریه های از سر شوق.... 

سفرع یبارمصرفوزنازودبازکردن هرکی میکشیدجلوخودش ماست وسبزی اوردن توکسری ع ثانیه تموم شد😐😑ماهم اینجوری😐اون وسط یکی گوزیدناهاراینام ابگوشت بوداه توش ناخن بودمنوابجیمومامانم😷😞دامادواس عروس شاباش میریخت همع هجوم میبردن سمت پولا☹️عروس دمپایی اشپزخونع پوشیدع بودهمشون یدست لباس پوشیدع بودن انگارروبالشی بودبامقنعع😑

زهرماررر😐
2706