2410
2553

رفته بودیم خونه یکی از خاله هام شهرستان اون موقع که مو خروسی و فشن مد بود😑😑

منم موهام اون مدلی بود حالا فکر کنین موها صاف هم نبود فرفری بود🤨🤨😐😐

یک عالمه هم سیبیل داشتم و ابروهامم پر بود چون ۱۵ سالم بود

صورتمم جوش جوشی😐😐

خاله ام گیر داد توام بیا بریم یه سر تا برگردیم

منم پاشدم کرم زدم به صورتم شدم عینه روح رو سیبیلامم سیاه بود و ماسیده بود

با یه رژ صورتی و یه مداد چشم مشکی 

احساس خفن بودنم میکردم😐😐😐که دارم کلاس میزارم میرم عروسی😁

رفتیم نشستیم تو خونه رو زمین رو هم رو هم

یهو دیدم یه چیزی پرت شد تو سرم

میوه و شیرینی بود تو مشمبا فریزر پرت میکردن رو مهمونا😑😶

شامشونم ابگوشت بود که ریخته بودن رو برنج یه چیزی تو مایه های چلو گوشت مثلا😬🤤

دامادم نبود کلا تو مجلس فقط عروس بود انگار داماد رو جدا عروسی گرفته بودن...

شمام تعریف کنین اگه دارین...

همین مدل خروسی تو رو من تو عروسی عمم داشتم، چقد خزززز اخهههه

من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم، اما میدونم ممکنه به جای دندون، دل بشکنه، واسه همونه که ساکت میمونم.😊همیشه حاضر جواب بودن خوب نیست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی لایکم کن گمش نکنم

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2720

منم یه عروسی رفتم فلفل دلمه کنار غذا میدادن😂

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌
2714

منم آخرین عروسی ک رفته بودم ی رژ مامانمو زده بودم ک رنگ نداشت

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا

عزیزان دلم همینطور که خاطرات یادتون میاد اون وسطا واسه امضای منم یه صلوات بفرستین. تشکر🙏🏻🌹

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2706