2733
2739
عنوان

دوستم مامانمو سلام نکرده بی محلی کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 587 بازدید | 51 پست
شوهرم هرچی خانوادش بگن همونه آخه دوستمم دیگه منو محل نمیده منم برام مهم نیست

خب پس شوهرت هنوز از نظر عقلی مستقل نشده و گوش به حرف خانوادشه که بسیار عیب بزرگیه

اگه دوستت بهت محل نمیده ، شما هم کاری بهش نداشته باش

تو را من چشم در راهم لندکروز خوشگلم
نه دیگه رابطه ندارم چون همسایه ایم میگم چجوری رفتارککنم اون مامانمو سلم نکرده 

تاجایی که میتونی باهاش رو به رو نشو به نظرم سلام نکن شماهم خب اون با سلام نکردنش معلوم کرده دیگه نمیخواد هیچ رابطه ای باهات داشته باشه بلاخره میگی درگیری پیش اومده 

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب پس شوهرت هنوز از نظر عقلی مستقل نشده و گوش به حرف خانوادشه که بسیار عیب بزرگیه اگه دوستت بهت محل ...

آخه راستش تازگی ندیدمش فقط بهم گفت باهم قهرنیستیم ولی به خاطر خانواده شوهرت که دارن بادورغ هایی مثل خوردن ذرت مکزیکی که نخوردیم دارن زندگی عروسشونو خراب میکنن خداحافظ ولی امروز مامانم گفت منو سلام نکرده

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
2728
خانواده شوهرم اینجوری کردن وگرنه اینجوری نبودن 

بگوعکستوپاک کنه خب

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
تو هم مادر دوستتو دیدی سلام نکن 

مامانم میگه معرفت خودتو نشون بده سلام کن چون مامانش بامامانم خوبه 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
بگوعکستوپاک کنه خب

پاک کرد هچی ازسالهای قبل گرفته بودیم پاک کرد وتمام 

مامانمو سلام نکرده

نه تورو خدا سلام كنه حالت خوبه؟دوستيتو كه باهاش بهم زدي بعد ننت ز زد بازخواست چقدر روت سوارن بخدا پدرشوهرت ز زده خواهرشوهرتم كه دهن لقه قرن چنديم چقدر مادرت ديگه رفته ز ده چند سالته بيجاره دوستت واقعا

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
2738
مامانم با دوستم تند حرف زد دوستم سلامش نکرده من چیکارکنم اونو محل کنم یانه 

مقصر دوستت بوده ک مامانت اینجوری رفتار کرده؟

اگ اره ک توام محلش نده

اگه نه برو عذرخواهی کن 

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
نه دیگه رابطه ندارم چون همسایه ایم میگم چجوری رفتارککنم اون مامانمو سلم نکرده 

وااااااااااااااااااااااي ببخشيد من بايد بگم اما  چقدر پرويين عصبي شدم تو تاپيك واقعا دوستت گناه داشت 13سال رفاقت بابا حرمت 13سال نبايد ميزاشتي مامانت زنگ بزنه حالام طلبكاري سلام نكرده سكوت ميكنم واقعا دلم سوخت براي دوستت

برام دعا کنید یه پسرخوب و سالم بیاد تو زندگیم 🤍�
مقصر دوستت بوده ک مامانت اینجوری رفتار کرده؟ اگ اره ک توام محلش نده اگه نه برو عذرخواهی کن 

اره دیگه نباید عکس میذاشت بدون اجازه بااینکه میدونه شوهرم حساسه از ستی خواهرشوهرمو فالو کرده بود گفت من از خواهرشوهرت بدم میاد بعد میره فالو میکنه 

نه تورو خدا سلام كنه حالت خوبه؟دوستيتو كه باهاش بهم زدي بعد ننت ز زد بازخواست چقدر روت سوارن بخدا پد ...

بیچاره نیست تمام کثافت کاری‌اشو پوشاندم بعد به مامانم میگه دخترتون اجازه داده اگه خواهرشوهرمو فالو نمی‌کرد اینجوری نمیشد

2706