2737
2734
عنوان

طلاق

202 بازدید | 14 پست

سلام‌دوستان ۲۸ سالمه تو سن ۱۹ سالگی ازدواج کردم چون و خانوادگی خیلی اذیت میشدم خیلی اذیتم‌میکردن‌محدود بودم پیش خودم‌میگفتم‌هر کس اومد خواستگاریم‌قبول میکنم‌و سریع میرم،تا پسر داییم‌اومد۸ سال از من‌بزرگتره هیچ تفاهمی با هم‌نداریم‌هیج وجه اشتراکی از اول دوسش نداشتم‌سر لج و لجبازی با خانوادم‌بود میدونم بچه بودم‌احمق بودم الان یه دختر ۵ سال ازش دارم به حدی ازش متنفرم و بیزارم‌که سمتم‌میاد چندشم‌میشه و گریم‌میگیره نمیدونم‌می تونید حسمو درک کنید یا نه خیلی بهم بی توجهی میکنه رختخوابشو ازم‌جدا کرده اصلا من‌و نمیزنه شاید باورتون‌نشه شاید تو ماه ما یکبار فقط رابطه جنسی داشته باشیم و من‌احتیاط پیدا کردم‌به خود ارضایی😔و‌زندگیم اصلا خوشبخت نیستم دارم‌عذاب می کشم دو سه بار خودکشی کردم که بمیرم‌راحت شم اما رسوندنم‌بیمارستان وقتی می بینمش عصبی میشم اصلا به خودش نمیرسه وقتی‌کنارش میشینم‌بلند میشه می ره و... متاسفانه خانواده ای ندارم‌پشتم‌باشن بگم‌جدا شم برم‌پیششون،نه‌پس اندازی دارم نه چیزی با یه بچه نمیدونم‌چیکار کنم تو رو خدا راهنماییم‌کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید حرفات ضد و نقیض وداره اول میگی هیچ حسی بهش نداری و پسش میزنی بعد میگی جاش و جدا کرده و به خودش نمیرسه ولی هرکی باشه ببینه طرفش نمیخوادش همین میشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
2731
2740
ببخشید حرفات ضد و نقیض وداره اول میگی هیچ حسی بهش نداری و پسش میزنی بعد میگی جاش و جدا کرده و به خود ...

اوایل که جاشو جدا کرد و به خاطر کم توجهیاش به من بعد من این‌حس و بهش پیدا کردم،شاید نتونستم درست منظورمو ب سونم

بچه ها‌نیومدم‌اینجا سرزنش بشم،همه ی ماها اشتباهاتی کردیم اینم‌اشتباه من‌بود الان‌من دوست دارم‌خواهرانه راهنماییم‌کنید که جای من‌ بودید چیکار میکردید 

خب دوسش نداری چرا میری دور و ورش چرا از سردیش عذای میکشی وقتی برات مهم نیست مثل دو تا همخونه زندگی ک ...

اخه من احمق سعی میکنم درست کنم‌زندگیمو حداقل به خاطر دخترم

2706