2737
2734
عنوان

من و دوستپسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 67 پست
هفته ای یه بار هم زیاده  هر بار که ببینتش ذهنش درگیرش می شه

تو این ی سال ی بارم ندیدمش و بهش گفتم بعد کنکور ...و گفتش که بعد کنکور از مامانت اجازه میگیرم میبینمت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ینی چی اونایی ک رتبه برتر میشن چهره خوبی ندارن و چون چهره خوبی ندارن خواستگار ندارن مگه همه چی قیافس ...

ببین تو این سه سال یعنی از سال دهم تا دوازدهم نیومدن سراع اینجور کارا حالا بهر دلیلی یکی اعتقاداتش یکی (اصلا از اینجور کارا خوشش نمیومده) یکیم به خاطر هدفش یکیم همین زیبایی که باعث شده کمتر بیان طرفش شنیدی که حضرت یوسف به خاطر زیباییش چقدر دردسر کشید؟ 

اینم تقریبا همونه من حکم کلی ندادم اتفاقا ببین چجوری برای دخترای دکتر و پرستار و .... سر و کله میشکونن چون بعد قبولی واقعا از این رو به اون رو میشن

زشتی و زیباییم ما تایین نمیکنیم یچیز نسبیه 

حالا باز حرفمو تکرار نکن من اینهمه توضیح دادم

2731

بدترین سن برای ارتباط برقرار کردن سن شماست

رفتین دانشگاه قشنگ وقت دارین برای این قضایا

اونجا روابط عاقلانه تر هم هست

آقا هستم...اگر با حضور آقایون توی سایت مشکل داری و یا کلا با جنس مذکر مخالفی لطفا ریپ نزن و با من همکلام نشو ...دشمن جنسیت زدگی
متاسفانه مشکل خیلی از دخترام همینه وگرنه ما باهوشیم اینکه کمتر رتبه برتر میشیم درگیری ما سر بحث ازدو ...

وای خدا حرفت خیلی خنده دار😁😁😁ینی چی این حرف 

کافیه باور کنی یک ملکه هستی👸تاجهان جلوی رویاهات زانو بزنه✌✌
2740

ببین ما هم این دوران و طی کردیم و میدونم حرف ها تاثیر نداره آخرش با احساس تصمیم میگیری اما حیف نگم. واقعا حیف یک دختر یک دوره مثلا تا 25 سالگی مجرد نمونه و نره دانشگاه اونقدر اتفاق های خوب میوفته و اونقدر با گزینه های بهتر آشنا میشی به این دورت میخندی الان آخه فقط حس هست ممکنه انتخابت هم خیلی اشتباه باشه تمام

هر مشکلی حداقل دو راه حل داره. یک سکوت. دو گذر زمان. 
2706