2733
2734
عنوان

من و دوستپسرم

789 بازدید | 67 پست

سلام خانوما میشه بهم کمک کنید من دارم واسه کنکور درس میخونم و یه پسر حدود یه سال که از من خوشش میاد و بهم گفته که میخواد با مامانم حرف بزنه و قصدش جدیه حتی مامانش یه بار واسه شام دعوتم کرد و نرفتم و میدونه من ادمی نیستم که بخوام با کسی دوست بشم ...ولی بازم روی حرفش هست...و واقعا من بشدت بهش وابسته شدم و نمیتونم واسه کنکور درس بخونم و انگیزمو کامل از دست دادم ولی من به این رشته نیاز دارم و سریع تر باید شرو کنم به درس خوندن 😔پسره میگه که برو درس بخون گوشیو کنار بزار الویت من موفقیت توعه ولی بازم من نمیتونم دل بکنم و برم و انگیزه ندارم...لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم اون انگیزه ی قبلیم برگرده و شروع کنم به درس خوندن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

میگی ادمی نیستی که دوست بشی

بعد میگی بهت میگه گوشیو بزار کنار برو درس بخون

🤕😐

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
میگی ادمی نیستی که دوست بشی بعد میگی بهت میگه گوشیو بزار کنار برو درس بخون 🤕😐

درواقع دوست شده خون گرمه خودش نفهمیده😐

انگار نفرین کرده اند این خاک را، اجداد ما😔تابوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما. ما نسل بازی خورده ایم، آتش به پر هامان زدند. یاغرق سیلابیم وجنگ یازیر آواریم و سنگ. انگار نفرین کرده اند این خاک رااجداد ما
2738

متاسفانه مشکل خیلی از دخترام همینه وگرنه ما باهوشیم اینکه کمتر رتبه برتر میشیم درگیری ما سر بحث ازدواجه

میبینی دخترایی که رتبه برتر میشن چهره ی مناسب و خوشگلی ندارن؟ 

به خاطر همین دوست پسر یا خواستگلر ندارن سرشون شلوغ نیست

اگه تجربی هستی باید بگم کار سختی داری

ببین وقت برای دوست پسر بازی همیشه هست.ولی اگر امسال  بره ممکنه دیگه فرصت دانشگاه پیدا نکنی.هنون پسر هم ولت میکنه میره سراغ کیس بهتر.اینارو به خودت بگو و هر روز تکرار کن.فعلا دور اون پسرم خط بکش.بعد از کنکور بیاد خواستگاری

2706