2733
2739
عنوان

لطفااااااااا بیاییدددددد😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 492 بازدید | 82 پست
خواهرم من همینجگری کم خونی فقر اهن دارم بخام دیگ شیریتجات طبیعی مثل کشمش و خرما و عسل و اینا نخورم ک ...

کشمش و خرما و عسل 

برای کمخونی کاری نمی کنه 

کمخونی داری باید گوشت قرمز یا قرص اهن مصرف کنی 

مشکل شما اینه نمی خوای از شکمت بزنی 

اینا کالریش فوق العاده بالاست

نمی خوای از شکمت بزنی ولی نتیجه بگیری؟

یک ماه امتحان کن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
چقدر قبل ناهار و شام  ب معده ک اسیب نمیزن ؟ من همینجور یمعدم مثل لاستیک میمون دیگ بدتر نزن نا ...

ب نظر من سرکه سیب دو قاشقش برای تو خیلی زیاده.اول با نصف قاشق شروع کن حل کن تو آب اگه اذیتت نکرد ادامه بده بیخودی ب خودت آسیب نزن

خداجونممم کمکم کن از پسش بر بیامم همینطور ک همیشه بهم قدرت اینو دادی ک از پس 😇😏پ.ن:کاربر جدید نیستم😅لایکتون میکنم یعنی براتون صلوات فرستادم🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا من  مثلا نیم ساعت ایروبیک یا رققص انجام میدم بعد حرکاتی مثل پلانک و اینا  بخدا خسته ...

رقص و ایروبیک اینا خوبه ولی قشنگ حواب گو نیست درزا مدت خوبه و برای روی فرم نگه داشتنه بیشتر 

چقدر قبل ناهار و شام  ب معده ک اسیب نمیزن ؟ من همینجور یمعدم مثل لاستیک میمون دیگ بدتر نزن نا ...

نیم ساعت قبلش منم معدن حساسه ولی الحمدالله چیزی نشد

توکلت علی الله
2731
کشمش و خرما و عسل  برای کمخونی کاری نمی کنه  کمخونی داری باید گوشت قرمز یا قرص اهن مصرف ...

قرص اهن میخورم 

گوشت قرمزم میخورم 

نمیدونم شما چی فکر میکنی 

من واقعا نمیتونم از خرما و عسل و کشمش بزنم شما پیش هر دکتر رژیم هم بریم هیچوقت بهت نمیگ قید اینا و بزن 

خرما و کشمش ک سرشار از اهن 

تازه طبعشم گرم 

میدونم قصدت خیر و کمک و خیلی خیلی ازت ممنونم 

ولی این راهی ک نشون میدی درست نیست 

ببخشید امدوارم ناراحت نشی 

شرمنده 💕😇

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
بابا من  مثلا نیم ساعت ایروبیک یا رققص انجام میدم بعد حرکاتی مثل پلانک و اینا  بخدا خسته ...

همین برنامه ک گفتم من خودم ۷۸ کیلو بودم 

تقریبا چهل پنجاه روز کارکردم زیاد سخت هم نیست اگه دقیقا طبق برنامه پیش بری .هیچ فکر قرص و اینا هم نکن ک عوارض بعدش پشیمونت مبکنه

همین برنامه ک گفتم من خودم ۷۸ کیلو بودم  تقریبا چهل پنجاه روز کارکردم زیاد سخت هم نیست اگه دقی ...

شما چند روز هفته انجام میدادی؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
قرص اهن میخورم  گوشت قرمزم میخورم  نمیدونم شما چی فکر میکنی  من واقعا نمیتونم از خ ...

ن ناراحت نمیشم

ناراحت میشم از اینکه روشت غلطه و داری افسرده میشی مرغتم یه پا داره 

همسن دخترمی خواستم کمکت کنم 

اندازه ی کل سنت تجربه ی رژیم دارم 

موفق باشی 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2738
ب نظر من سرکه سیب دو قاشقش برای تو خیلی زیاده.اول با نصف قاشق شروع کن حل کن تو آب اگه اذیتت نکرد ادا ...

اره حالا اگ مامانم بزاره 😬

نمیشه بجاش ابغوره بریزم؟ 

شما چند روز هفته انجام میدادی؟ 

خودش بهت حرکت هارو معرفی میکنه و خودش هم بینشون استراحت اینا میده بعد هر دو روز بهت یه روز استراحت میده ک باعث نشه ماهیچه ها بسوزن خیلی وقت گیر نیست پونزده روز اول ک تمرین هاش یه ربع تموم میشه

اره حالا اگ مامانم بزاره 😬 نمیشه بجاش ابغوره بریزم؟ 

از من میشنوی به جای سرکه سیب روی غذات پودر فلفل سیاه یا قرمز یا زیره بریز

خداجونممم کمکم کن از پسش بر بیامم همینطور ک همیشه بهم قدرت اینو دادی ک از پس 😇😏پ.ن:کاربر جدید نیستم😅لایکتون میکنم یعنی براتون صلوات فرستادم🥰
از من میشنوی به جای سرکه سیب روی غذات پودر فلفل سیاه یا قرمز یا زیره بریز

حساسیت دارم 😬

دیشب ک زدم حس خفگی کم بهم دست داد بعدم ابریزش ی عطسه کردم تا خوب شدم 

😂 

اینم شانس مایه

حساسیت دارم 😬 دیشب ک زدم حس خفگی کم بهم دست داد بعدم ابریزش ی عطسه کردم تا خوب شدم  😂  ...

ای بابا گل😁خب پس سعی کن یواش یواش هله هوله و کیک و بیسکوییتتو کم کنی

خودش بهت حرکت هارو معرفی میکنه و خودش هم بینشون استراحت اینا میده بعد هر دو روز بهت یه روز استراحت م ...

شما رژیمم داشتی؟ 

شما رژیمم داشتی؟ 

رژیم سخت نگرفتم چون نمیتونستم خودمو کنترل کنم 

ولی سس سفید نخوردم 

نوشابه .پنیر پیتزا .شیرینی خامه ای .خامه 

اینجوری ک فقط سبزیجات میگن ادم نیتونه ادامه بده حداقل من ک اینحوری بودم 🤣🤣🤣

2706