2733
2734

چه کارایی هستن ؟

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚

بستگی به شرایط داره دیگه

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من اول همه میخام کرونا ک رف یه دل سیر مسافرت برم اولیشم پابوس امام رضا. 

دومیشم اگه تا اون موقع باردار نشدم  برم برا ای وی اف  

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

دوازده کتاب خوب بخونم

یک سفر خوب خاص برم خارج کشور

پنج سفر داخلی برم

حداقل سی تومن پس انداز کنم

بدنم رو سلامت نگه دارم

شخصیم رو بهتر کنم و حداقل یک رفتار نادرستم رو کنار بذارم

تخصصم رو بیشتر کنم

ایلتس جدید بگیرم

از دکتری دفاع کنم

یه کار خیر بزرگ کنم

عزیزان و خانواده ام رو بیشتر ببینم

😁

یه سال ده تا کار؟؟؟؟؟  من تو یه سال دو تا کار مفید هم انجام بدم هنر کردم......کار مهم و مفید ها.......

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
2740
من اول همه میخام کرونا ک رف یه دل سیر مسافرت برم اولیشم پابوس امام رضا.  دومیشم اگه تا اون موق ...

ای جان 😍

ان شاء الله دامنت سبز میشه گلمممم 

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
یه سال ده تا کار؟؟؟؟؟    من تو یه سال دو تا کار مفید هم انجام بدم هنر کردم......کار مهم و ...

نگفتم که کارای خارق العاده که 😂

ای جان 😍 ان شاء الله دامنت سبز میشه گلمممم 

فدای محبتت مهربون خانوووم 😘

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
دوازده کتاب خوب بخونم یک سفر خوب خاص برم خارج کشور پنج سفر داخلی برم حداقل سی تومن پس انداز کنم ...

چه عالی و پرانرژی برعکس بقیه جوابا ماشاالله

والا روحیه گرفتم 

نگفتم که کارای خارق العاده که 😂

آهان فکر کردم کار مهم........مثل خرید خونه و اینا........کار مهمم یکیش اینه شیک پوش باشم و به پوستم برسم .......تو کارمم پیشرفت داشته باشم.....دیگه  یادم نیست

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
فدای محبتت مهربون خانوووم 😘

قربونت عزیز دلمممم 😍😍