2733
2734
عنوان

مرحم اگر نمیشوی زخم مزن دل مراااااا...قابل توجه بعضیا

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 119 پست
خواهرشوهرم پیام فحش داده بود ما نگفتیم ب کسی پاک کردیم جوابم ندادیم ولی دیشب ک بحثش شد شوهرم گفت هیچ ...

لعنت بهش

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
لعنت بهش

الان شوهرم دیشب قبل خواب و امروز قبل رفتن سرکار بغلم نکرد اعصابش نصف از مامان باباش داغونه نصف از من!الان ب نظرت جمع کنم برم خونه بابام کلا برم از زندگیش؟یا شوهرم میدونه حق دارم ولی چون میخواد من غر نزنم دست پیشو گرفته؟هنگم بخدا 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان شوهرم دیشب قبل خواب و امروز قبل رفتن سرکار بغلم نکرد اعصابش نصف از مامان باباش داغونه نصف از من ...

نه بمون سر زندگیت

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
لعنت بهش

میخوام تاپیک بزنم کامل توضیح بپم میترسم با توجه ب تاپیکای قبلی شناسایی بشم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2728
چقدر برای امضات ناراحت شدم کاش یه تلاشی کنی برای تغییر شرایط. بچه تون اسیب نیبینه

خسته شدم...هر کاری میکنم توش ایراد میگیرن‌‌‌...بخدا اگه دستشون باشه نفس نمیزارن بکشم مبادا کارم ایراد نداشته باشه

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
تو خوبی و صلح و صفا زبانزد فامیلم مادرشوهرم دیشب چی بگه خوبه؟میگه از وقتی اومدی خانواده رو بهم زدی ب ...

خدا لعنتشون کنه حالم از هر چی مادرشوهره بهم میخوره 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
نه بمون سر زندگیت

مادرشوهرم تصادف کرد شوهرم شاهده که صد بار زنگ زدم بهش جواب نداد حتی دایی شوهرم جواب داد انقد ناراحت سدم گفتم نکنه مادرشوهرم چیزیش شده ؟نشون ب اون نشون کلی مضطرب بودم و شوهرم فهمید برگشته ب پدرشوهرم گفته عروست یه زنگ نزده !!!!تازه من خدا رو دارم شوهرمم شاهده دایی شوهرمم شاهدهبخدا زنگ زدم شوهرمم گفتبا اون کاری ک قبل تصادف با زنم کردی توقع زنگ زدن و نگهداری هم داشتی؟چقد توقع!(خدایی شوهرم کلا طرفمو گرفت)

من دیشب حالم از پدرشوهرمم بهم خورد تازگیا یه خونه بهمون دادن از آشغالدونی تبدیل ب قصر کردیمش ب نظرت بعد این دعوا چی میشه؟نگن پا شین از اینجا ؟اگه بگن چطور خرجی ک کردیمو بگیریم؟

2738

من دیگه پامو خونه پدرشوهرم نمیذارم دیگه تو صورتشون نگاهم نمیکنم

اون بنده خدایی که مد نظرتونه و جای دلگرمی و درک کردن ، میاد شروع به کوبیدن میکنه  اگه شعور و د ...

انقد دلم گرفته بود پیامشو خوندم حالم بدتر شد ..میگه بجای این که بیای تایپک بزنی که شوهرم منو میزنه برو پیش کسی درد و دل کن نیا اینجا بگی دل ادمارو ناراحت کنی😭😭😭وقتی کسیو ندارم پیش کی بگم

من دیگه چندسالیه هیچی به مامان بابام نمیگم فایده نداره فقط ناراحتشون می‌کنم اونا هم نمیتونن راه حل م ...

بچه داری؟؟؟؟میخام صبر کنم بچم بزرگ بشه جدا شم...

الان حالیش نمیشه اما بزرگ که بشه میفهمه باباش الکی منو میزنه.بچم تا ۲ شب بیدار بود.این اقا اومد کتک کاری که من میخابم شما چرا بیدار میمونین...بمیرم برا بچم ۳ سالشه

میخاست گریه کنه با گریه من ..بهش میگفتم توروخدا گریه نکن بابات میاد باز شر میکنه بچم بغضشو قورت میداد😭😭😭😭😭😭😭😭😭

انقد دلم گرفته بود پیامشو خوندم حالم بدتر شد ..میگه بجای این که بیای تایپک بزنی که شوهرم منو میزنه ب ...

من همیشه تو نی نی سایت درد و دل میکنم ب اطرافیان بگیم ک چون خانواده اس خیلی داغون میشن و همینطور یه سریا بعدا سوءاستفاده میکنن ولی اینجا آزادانه کامل تخلیه میشم 

جالب اونجاست اجباری نیست کسی جواب بده ولی هی میپرن وسط ضد حال میزنن

اره والا انگار ما مجبورشون کردیم بیان نظر بدن

2706