2733
2734

قابل توجه یه سریاااا تو نی نی سایت....

من اگه میام اینجا از دردام میگم یعنی انقد بی کسم

که کسی نیست پیشش دردامو بگم.به مادرم نمیتونم بگم 

چون نارحت میشه مریض میشه.خاهرمم که قزوینه اینجا زندگی نمیکنه .منم میام اینجا درد و دل میکنم......

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجازیع دیگع البته ادما باید تو مجازی خوب باشن ولی.../

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی
2728

درکت میکنم 

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
ءخ حرف دل منو گفتی

قبلا مبومدم نی نی سایت حالم بهتر میشد الان دگرگون تر شدم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2738

نمیشه که

اون بعضیا باید عقده شونو خالی کنن

باید بگن ببین ما چقدر خوبیم و تو اَخی

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
من شوخم پیشاپیش عذر خواهم 🌹💖

نه عزیزم شما چرا.اونایی که باید بدونن نمیفهمن.بزرگی عزیزم😘😘😘

دیشب مامان و بابای شوهرم هر حرفی بهمون زدن من هیچی نگفتم یه کلمه دفاع کردم بقیه اشو شوهرم گفت اومدیم خونه سر من داد میزنه ک تو چرا یاد نگرفتی دهنتو ببندی جای این ک من شاکی باشم ک مامان باباش اون رفتارو باهام داشتن آقا پیش دستی کرده حالم خرابه استارتر بحث درد و دل شد گفتم بهت بگم آخه منم نمیتونم ب مامانم بگم غصه میخوره

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
2706