2733
2734
عنوان

پونه و اویشن

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 45 پست
بشورش بعد بریز تو قوری زیرشو کم کن بجوشه ی نیم ساعت بعد بخور مث چای دم نکنی باید بجوشه  

مرسی عزیزم

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

این ک پرز داره میخابه تو ریه واسه کرونا خوبه؟

ی قاشق اویشن بریز چند تا برگ پونه...پونه زیاد نریز...اگه نعنا بگیری چ بهتر...دم کن بزار رو کتری روش ی دستمال بنداز بزار خوب دم بکشه ی رب...بعد با عسل یا خرما بخورید...من کلا با نبات و شکر مخالفم...

عطاری  پونه رو بوشو دوس ندارم ولی اویشن گرمه من وقتی پ میشم درست میکنم دردم اروم میگیره

چقد میخرین شما؟قیمتش منظورمه

ع ایندم میترسم😓😓😓😢😢 سیگار چیه داش ما ع دنیا میکشیم🖤شاید زندگی آن جشنی نباشد که آرزو شو داشتی اما حال که دعوت شدی زیبا برقص💜🌂
چقد میخرین شما؟قیمتش منظورمه

نمیدونم والا من مادر بزرگ و مادر شوهر اینا خودشون میچینن و میفرسن برام تاحالا برا پونه و اویشن عطاری نرفتم

دوست عزیز وقتی نظرت با من کاملا مخالفه لازم نیست پاچه من را بگیری عزیزم فقط بگو مخالفم منم برا اینکه شما از شوهر خود و یا هرکس دیگری ناراحتی میذارم پای کمبود های زندگیت و جوابتو نمیدم تشکرررر😂♥️
ی قاشق اویشن بریز چند تا برگ پونه...پونه زیاد نریز...اگه نعنا بگیری چ بهتر...دم کن بزار رو کتری روش ...

مثل چایی دم کنم؟

سیری هستش...نمیدونم ما چون زیاد خریده بودیم نمیدونم ...اندازه ی ۲۰هزار تومن بخر

اها مرسی گلم

اسی  اینا قیمتی نیستش مثلا میری میگی اندازه ۲۰ تومن پونه بده

اها مرسی گل متوجه شدم

اره دیگه ...واسه چند نفر میخوای دم کنی....من ی روز در میون دم میکنم...حواست باشه زیاد چوب نداشته باش ...

واسه چهار نفر..ما کلا کرونا گرفتیم حالا میخام هرروز دم کنم بخوریم بلکه خوب شیم

شمال همه جاپونه در میاد تو جنگل ها پره😂❤️

یه دختر 17 ساله که تمام تلاشش اینه که هر ثانیه طرز تفکرشو بهتر کنهساعتی اندیشیدن بهتر از هفتاد سال عبادته... پیامبر اکرم(ص)👌🌺 اجازه ندهید ترس از دست دادن، از هیجان برنده شدن بیشتر باشد... رابرت کیوساکی🌺  اصلاحات نامحسوس و به ظاهر کم اهمیت آمال و آرزو ها را به منصه ظهور می رسانند... دارن هاردی اثر مرکب❤️ #حامی_آدمای_خوب #ترنسکشوال 
واسه چهار نفر..ما کلا کرونا گرفتیم حالا میخام هرروز دم کنم بخوریم بلکه خوب شیم

دو قاشق آویشن +نصف قاشق پونه....اگه پونه نخواستی بریزی بنظرم نعنا بهتره...نصف قاشق...با ۴لیوان اب جوش...

دو قاشق آویشن +نصف قاشق پونه....اگه پونه نخواستی بریزی بنظرم نعنا بهتره...نصف قاشق...با ۴لیوان اب جو ...

مرسی گلممم😍😍😍😍❤❤

2706