2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم راضی بشه🤔🤔

1070 بازدید | 54 پست

میخوام برم یه هفته بمونم شهر خودم، نمیذاره، میگه احرهفته باهم میریم و برمیگردیم. 

بنظرتون چ حرکتی میشه زد که راضی بشه

حرفی نیست 🥲

شورت_قرمز😄#  

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

نمیدونم 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم

چون منم بدم میاد زن و سوهر هر کی واسه خودش یه جا باشه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728
2740
نمیدونم چون منم بدم میاد زن و سوهر هر کی واسه خودش یه جا باشه

من همیشه میرفتم، البته سالی دو سه بار، ولی ایندفه نمیدونم چش شده، شاید واسه اینکه دفه قبلی موقع برگشتن تو جاده یه شاسی بلند افتاده بود دنبالم🤣🤣

حرفی نیست 🥲