2733
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرم راضی بشه🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1070 بازدید | 54 پست
اوه من تنها نمیرم که. بچه هامم میبرم. تازه اونجا به بچه ها انقد خوش میگذره نمیخوان برگردن. راه دورم ...

همون بچه هات بگو بابا شون راضی کنن   

تو مرا جان وجهانی 💕 عشق خنگولم ⁦👩‍❤️‍💋‍👨⁩
اوه من تنها نمیرم که. بچه هامم میبرم. تازه اونجا به بچه ها انقد خوش میگذره نمیخوان برگردن. راه دورم ...

آخه مادرشوهرم رو دیدم گفتم توی پیری پدرشوهرم زمین گیر شده بود بنده خدا رو ول میکرد میرفت شهرستان دختراشم اونجا عروس کرده بود بنده خدا چند مرتبه من برا پدرشوهرم غذا میبردم اخرشم فوت کرد الان دختراشم از خودش یاد گرفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه مادرشوهرم رو دیدم گفتم توی پیری پدرشوهرم زمین گیر شده بود بنده خدا رو ول میکرد میرفت شهرستان دخت ...

خب من کلا زیاد دوس ندارم شوهرمو تنها بذارم. 

ولی مثلا من پارسال دی ماه که کرونا اومد 8 ماه کلا نرفتم. تا سه ماه پیش که بابابزرگم فوت کرد اونم بزور گذاشت برم. 

الانم اینطوری. 

حرفی نیست 🥲
راه دور سخته شاید اگه از قبل میدونستیم .چقدر سخته هیچ وقت همسرمو انتخاب نمی‌کردم ..منم ۲سال خانوادم ...

خب شوهره هم که میدونه داره دختر از دور میگیره، دخترم هزارتا دلبستگی داره. 

من که برام فرقی نداره شوهرم بمونه یا نه، خودش نمیتونه بمونه

حرفی نیست 🥲
2728
اره باهاش برو بعد به مامانت بگو نزاره تو برگردی بعد شوهرتم راضی میشع😬

زرنگ تر ازین حرفاس. صبح گفت من میدونم تو منو میبری اونجا بعد میگی من میمونم تو برگرد🤣🤣

آخرشم گف خب با اتوبوس برو بمون من یه روز میام دنبالتون. 

نمیدونم چیکار کنم. بخاطر کرونا میترسم با اتوبوس. اونم با دوتا بچه😥

حرفی نیست 🥲
زرنگ تر ازین حرفاس. صبح گفت من میدونم تو منو میبری اونجا بعد میگی من میمونم تو برگرد🤣🤣 آخرشم گف خ ...

رعایت کنین دیگه راضی شده برو 

⁦(◍•ᴗ•◍)❤⁩ دارای مدرک بین المللی ارایشگری هر سوالی داشتین درخدمتم😍❤️ ♡ شاعر میـگه:خوبتو میـگن ولے بدتو میـخوان تولدت ن ولے ختمتو میـان ♡ ‌ ‌◉━━━━━━─────── ↻ㅤ ◁ㅤㅤ❚❚ㅤㅤ▷ㅤㅤ⇆
عادت کرده شبا بغلش باشم حتی تو اوج دعواممممم شبا باز باید بغلم کنه تا خوابش ببره 

چ خوب 

چند وقته ازدواج کردین بچه داری 

برام دعا کنید لطفا 🙏🙏🙏هیچ وقت تا حالا احساس خوشبختی نکردم. دعا کنید زندگی م جوری بشه که میخوام.... ان شاء الله شمام هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 
2740