2733
2734
عنوان

من‌چقد مظلوم و بیچارم

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 16 پست
میخوای خیالت راحت کنم اجی بقول مادربزرگ خدا بیامرزم زن زمینه  شوید کاشتی شوید در میاد جعفری کاش ...

آخه چه ربطی داره ؟ نه واقعا چه ربطی داره جنسیت با پدره چه ربطی به تخمکگذاری داره؟ 

ربط به وضعیت رحم داره. اسپرم ۵روز زنده میمونه..تومحیط اسیدی اسپرم های ایکس دخترن زنده بیشتر میمونن این اول...دوم .شمااگر روز تخمک گذاری  اقدام‌کنی،،،تخمک اماده هست اسپرم yکه پسره سرعت بیشتری داره ولی عمرش کمتر ار ایکس هست....اگر تخمک اماده باشه میره میرسه بهش سریع چون دهانه رحم نرمه توروز تخمگذاری و ۱روز قبل و بعدش...ولی اگر سه روز قبل از تخمک گذاری شمااقدام‌کنی احتمال اینکا اسپرم yبمیره بیشتره..پس xزنده میمونه میرسه به تخمک میشه دختر..... البته بازم ممکنه زندده نمونه بشه پسر با برعکس....خاست خدا اول هست..حالامامیگیم 

میخوای خیالت راحت کنم اجی بقول مادربزرگ خدا بیامرزم زن زمینه  شوید کاشتی شوید در میاد جعفری کاش ...

عه بچه هاراستی من هیفده سالمه فک کردم هنوز شونزده ام😂

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.