2726
عنوان

من‌چقد مظلوم و بیچارم

204 بازدید | 16 پست

هرچی ب شوهرم گ#تم توروز تخمک گذاری اقدام نکن من دیگه میخام دختر داشته باشم گوش نداد...حالابنظرتون قرص بخورم؟؟؟؟؟اگر قرص ب ّخورم  دیگه نمیتونم ماه بعد تاریخم از دستم در میره 😭😭😭😭😭😭😭مطمنم بگیره پسر میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استغفرالله رسما خدارو  کشک فرض کردین این وسط

اخه خدا وسیله داده مثل این .گفته توروز تخمکگذاری بچت پسره ۹۹درصد مثه این میمونه از پشت بوم خودت پرت کنی بگی اگر خدا کشک نباشه‌من زنده میمونم

2728

آخه چه ربطی داره ؟ نه واقعا چه ربطی داره جنسیت با پدره چه ربطی به تخمکگذاری داره؟

خوشبحالت مغز نداری آلزایمر نمیگیری 🌚🙌                                                                                       

عزیزم من حالتو درک میکنم منم دلم دختر میخواد و امروز باید برم سنو ببینم جنسیتش چیه الان فعلا که داغونم از استرس

به هم دیگه بدی نکنید خیلی زود بدی مییینید 

استغفرالله اجی نمیفهمم اصلت چی میگی من واسم دختر پسر هیچ فرقی نمیکنه خدا بهم نداده هنوز نی نی سایتی ها واسم دعا کنین مامان شم خواهش میکنم ازتون ی صلوات واسم بفرستین فرستادین لایکم کنین

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖
عزیزم من حالتو درک میکنم منم دلم دختر میخواد و امروز باید برم سنو ببینم جنسیتش چیه الان فعلا که داغو ...

عزیزم چقد خوبه یکی درکت کنه...حتما بیا بهم تواین پست بگو پسر شد یادخترااا😘😘روز چندم اقدام‌کردی؟؟؟

میخوای خیالت راحت کنم اجی بقول مادربزرگ خدا بیامرزم زن زمینه  شوید کاشتی شوید در میاد جعفری کاشتی جعفری درمیاد اگه هم تحصیل کرده باشی باید بدونی که مرد XyزنXمرد اگه اوم لحظه Xباشه XدرXدختر میشه Xدر yپسر میشه من که شونزده سالمه میدونم

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖
آخه چه ربطی داره ؟ نه واقعا چه ربطی داره جنسیت با پدره چه ربطی به تخمکگذاری داره؟

ربط به وضعیت رحم داره. اسپرم ۵روز زنده میمونه..تومحیط اسیدی اسپرم های ایکس دخترن زنده بیشتر میمونن این اول...دوم .شمااگر روز تخمک گذاری  اقدام‌کنی،،،تخمک اماده هست اسپرم yکه پسره سرعت بیشتری داره ولی عمرش کمتر ار ایکس هست....اگر تخمک اماده باشه میره میرسه بهش سریع چون دهانه رحم نرمه توروز تخمگذاری و ۱روز قبل و بعدش...ولی اگر سه روز قبل از تخمک گذاری شمااقدام‌کنی احتمال اینکا اسپرم yبمیره بیشتره..پس xزنده میمونه میرسه به تخمک میشه دختر..... البته بازم ممکنه زندده نمونه بشه پسر با برعکس....خاست خدا اول هست..حالامامیگیم تلاشمونو کردیم و نشد...نه مث من 🙄🙄😔😔

میخوای خیالت راحت کنم اجی بقول مادربزرگ خدا بیامرزم زن زمینه  شوید کاشتی شوید در میاد جعفری کاش ...

باهوش جون میدونم اینو...شما اون جوابی که پایین تر از پستت گذاشتم و بخون حتما...

2706