2733
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8342 بازدید | 1132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون ممه رو لولو برد😐

هستی امممم را به آتش کشیدی !

سوختم من .  ندیدی  !ندیدی !

مرگ دل  آرزویت  اگر بود ؛ 

مانده بودی اگر   ؛می شنیدی .

مانده بودی آگر ؛می شنیدی .

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
مرگ بر این زندگی😳😂😂😂

زندگی زندگی سگ تو روح  زندگی

یا زندگی منی تو..مهربون منی تو فدات بشم الهی دلو چجور میبری توووو

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2731
مرگ بر این زندگی😳😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

خب تو که سرشار از عشقی

منظورم زندگی بود که عشق توش نیست😁😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
شانس ندارم میرینن تو اهنگم😂😂😂

آهای دختر رشتی، تو دنبال من میگشتیی

زودی پیدام کردی،  دلمو بردی کشکی کشکی😜

حالا تو عشق مایی، تو استاد عشوه هایی 

منم دوسِت دارم، فک نکن شنیدی اشتباهی😝

آهای دختر رشتی ،با اون اخلاق مشتی 

دل مارو تو کُشتی، با اون ابروهای هشتی😝😂

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2740
لولو بپر تو گلو  البته این واسه هلو بود😂😂

عیب نداره حالا فقط مث هم باشن😂

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
اهای نیلسا بستنیارو نلیسا بهتر بود🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂نلیسای ریزه میزه بستیارو میلیسه

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
زندگی زندگی سگ تو روح  زندگی یا زندگی منی تو..مهربون منی تو فدات بشم الهی دلو چجور میبری توووو

وااای بدبخت زندگی کلا تخریب شد

من گفتم مرگ بر زندگی

توهم میگی سگ تو روحت😂😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
هستی امممم را به آتش کشیدی ! سوختم من .  ندیدی  !ندیدی ! مرگ دل  آرزویت  اگر ب ...

منم منم این یار شیرییین هموون سرشار پرناز همووون سرشار با ناااز

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات