2733
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8344 بازدید | 1132 پست
کوکوکو کوکوکو کوکو سبزی هی سبزی ندارم ؟ هی چرا نداری؟هی من بهت میدم هی.. فلفل ندارم. هی😑😑😑

من کوکووووونیستممممممممم

بلکه بنده کُ کُ هستم 😌

اگه بلدی با این بگو 😏😂

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهای دختر رشتی برو بشین تو کشتی کشتی که سوراخه شوهرتم گولاخه ببخشید باید قافیه اش میخورد دیگه😆

😂😂😂😂😂😂

اهای نلیسا این بستنیارو لیسا🤣🤣🤣🤣🤣

الا ک دارم اینو مینویسم تیکرم روی ۲۰ هست هروقت تیکرم رفت رو ۲۵ بهم بگو تیکرت رف رو ۲۵🤨😍بزا ذوق کنم😁
2731
زندگی بی عشق مرگ است  مرگ بر این زندگی @زندگی644   😜😜😜😜😂😂😂😂😂😂

مرگ بر این زندگی😳😂😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2738
اون ممه رو لولو برررررد😍 استاد شاعررررر مموتی

😂😂😂😂👍

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2706