2752
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8344 بازدید | 1132 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محکوم ب سکوت کرد چشمانت محکوم به عبورم کرد اخلاقت محکوم به  نمدونم وا چ اسمیه😠

خو چشه 

به این قشنگی

چون خیلیا جاها تو زندگی سکوت میکنم

انگار محکومم دیگه😁😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2731
آهای دختر رشتی تو زشتی تو زشتی      شوخی کردم اهای دختر رشتی منو کشتی با این چشای قش ...

اهای چای شیرین دلربا  نریزی زمین بریزی  زمین بوف میشه فرش ما

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
لولو بپر تو گلو لولو تبدیل ب هلو لولو ت  چقد بلایی خوشگل خوشگلای ما که لولو نداشتیم خودمون خبر ...

دمت گرم 😂😂😂😂تو اینجا حیفی دختر رشتی 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
لولو بپر تو گلو لولو تبدیل ب هلو لولو ت  چقد بلایی خوشگل خوشگلای ما که لولو نداشتیم خودمون خبر ...

اهای دخترِ رشتون  

آهای دختر رشتون 

دل دیوونه رو گذاستی تو تشت و بیابون 

ازین سووووووو 

به اون سووووو 

با ریتم بخون 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
 میدونم عاشقمی

آره زیاد گولتو خوردم😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706