2737
2739
چرا آخه؟ واقعا ی حس خوبی به رابطون دارم

اخه حدود دوماه پیش مشکل خانوادگی فشار درسا اینا وقتی بهش پیام میدادم همش میگفت حوصلع ندارم فلان منم گذاشتم تا حالش خوب بشه میدونی من تلاشمو کردم الان اون باید دلتنگ بشه اون باید بخواد بفهمه اشتباه کرده 

میشه یه صلوات بفرستی برام اونی ک عاشقشم عاشقم باشه🥺💔
من به عشقم میرسم؟ نگفتی کی پیام میده؟ برا تولدم کاری می‌کنه؟

گفتم کلا ی حس عجیبی نسبت به رابطه ی شما دارم ولی فک میکنم تو باید بری جلو تا اون بتونه بهت ابراز علاقه کنه

احتمالا به کادو برات میفرسته ولی خودش بهت نمیدش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم کلا ی حس عجیبی نسبت به رابطه ی شما دارم ولی فک میکنم تو باید بری جلو تا اون بتونه بهت ابراز علا ...

اره حست فک کنم درسته چون توی یه شهر نیستیم 🥺

2731
این مشکلاتی ک گفتی اون داشته یا تو؟؟

دوتامون خیلی مشکل داریم ☹️ولی اون موقع اون یه مشکل خیلی بد براش پیش اومده بود کلافه بود همش

2740
دوتامون خیلی مشکل داریم ☹️ولی اون موقع اون یه مشکل خیلی بد براش پیش اومده بود کلافه بود همش

خب حالا دیگه به تقریبا مطمئنم بخاطر مشکلش اونطوری حرف زده برو جلو تمام تلاشتو بکن تلاشی ک تو کردی در حد پیام بوده اگر حالا نمیگم برو پیشش اما اگر دیدیش درس احساستو بهش بگو ببین چی میگه من ک احساس میکنم دوس داره برگرده

خب حالا دیگه به تقریبا مطمئنم بخاطر مشکلش اونطوری حرف زده برو جلو تمام تلاشتو بکن تلاشی ک تو کردی در ...

اره رابطه مون سه سال و نیمه ست 

اینکه خیلی خوبه من اگر جای تو بودم حتما میرفتم جلو

نه عزیزم شل نمی‌گیرم کاری ک میخوامو انجام بده یکم قدرمو بدونه 

منظورت بیتوجهی کنم خیانت میکنه یا کلا؟؟

پیوی واست توضیح دادم بنظرم اگر بی توجهی هات طول بکشه ازت خسته میشه یا دعوا کنین ک بازم خدانکنه برای اینکه حرصت بده میره سراغ یکی دیگه