2737
2739
یکم رابطتون رو جدی نگرفته ولی دوست داره احساس میکنم یکی از اعضای خانوادش راضی نیس ولی مشکلی نداره ...

ميشه بمنم بگي عزيزم؟  ما به اجبار جدا شديم از هم، ميشه بگي برميگرده يا نه؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
برمیگرده ولی باید از اینکه دیگه ازش جدا نمیشی مطمئن باشه

عاشقمه بنظرت؟

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏
💞💋 نمیدونم حس میکنم مونثه خواهر داره؟؟ ینی راضی نیس ولی بعدش راضی میشه

ایول بهت دختر😍❤

جان ن پیام خواهر نداره یِ مامان داره😑

چرا مخالفن؟؟ راستش خب درست میگید فقط میشه بگید بنطرتون چرا؟؟؟ ینی از من خوششون‌نمیاد؟؟😢

توروخداااا میشه بگید بین پیام و رضا کدوم یکی واسه من بهترن؟؟؟ میدونم باید کاملا سنجید و بررسی کرد فقط حستونو میخام بدونم راجبشون🤗

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...