2733
2734
دلیلتون منطقی نیست هر آدمی خودش میخواد که خدا رو درک کنه فرض کنید کسی که خبری از ادیان و حضرت علی ند ...

علم اتفاقا داره همینطور عمل میکنه. ما اجرامی داریم به نام سیاه چاله اصلا بطور مستقیم قابل مشاهده نیستن. از روی اثراتی که بر روی ستارگان و سیاراتی که در فاصله بسیار دورتری از اونها قرار گرفتن  میذارن میتونند وجودشان را پیش بینی کنند والا حتی نور هم از این سیاه چاله ها نمیتونه فرار کنه اما ایا این دلیلی بر انگار سیاه چاله میشه؟    عظمت حضرت علی (ع) ناشی از  اثرات عظمت خداست   و این عظمت مخلوق  هست  که بزرگی عظمت خالقش را نشون میده.

مرجع من نیست اما کتاب خوبیه. برای شروع تفکر افرادی مثل شما نیازه خونده بشه.مجموعه کتابای تاریخ طبری ...

اما مرجع شما فقط کتاب هایی بود که یک نظر را تایید میکرد و هیچ ارای مخالفی نبود پس نمیخواید خودتون را بی طرف نشون بدید که همه کتاب ها را خوندید و تشخیص دادید حق با کی بوده.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شما میگید خدارو خودمون ساختیم. روح چیه؟ نمیدونم شرح حال افرادی که تجربه نزدیک به مرگ را داشتن خوندید ...

روح تا به حال اثبات نشده 

دباره ی افرادی که تجربه ی نزدیک به مرگ داشتن :

نوعی ماده ی روانگردانه که لحظه ی نزدیک ب مرگ ترشح میشه و باعث احساسات معنوی  و ادراک خیلی بالاتر و از دست دادن قدرت گذر زمان میشه(اسمش یادم نمیاد ولی اگه سرچ کنید پیدا میشه)(البته بیشتر روانگردانا به این خصوصیات معروفه ولی ویژگی خاص این ماده اثر گذاری سریع و رفع شدن زود علائمشه)

درباره ی مثال تاس:

اگه جهان مشابه ریختن چن تا تاس در نظر بگیریم تمام حالات احتمالی به وقوع میپیونده که البته درکش سخته چون ما به عنوان یه سری موجود زنده فقط تو یکی از این حالات به سر میبریم (نظریه ی جهان  های موازی که دلیل خیلی از اتفاقات رو خیلی منطقی توجیه میکنه) ینی تو یکی از حالات اصلا انسانی به وجود نیومده و تو یکی دیگه انسان هست و ویروس کرونا نیست و تو یکی دیگه هنوز دایناسورا منقرض نشدن و ...

و اینکه این نظر ماس که انسان و جهان رو حتما باید "فردی" خلق کرده باشه چرا نگیم خدا میتونه همون قوانین فیزیکی باشن که جهانو هر لحظه تحت سلطه دارن    

انیشتین هم درباره ی خدا همین تعریف رو داشته

باران هستم، خردادی✌
مرجع من نیست اما کتاب خوبیه. برای شروع تفکر افرادی مثل شما نیازه خونده بشه.مجموعه کتابای تاریخ طبری ...

بدنیست میرفتید تحقیق کنید اصلا علی دشتی کی بوده. اسناد نشون میده جاسوس انگلیسی ها بوده.  

سابقش خراب تر از این حرف هاس با تقلب هم با حمایت رضا خان میخواسته وارد مجلس بشه که تقلبش رو میشه.

دوستان میخواید حرف علمی بزنید یابا یک سری تخیلات زندگی کنید اکثر حرف هایی که اینجا دارم  میخونم ...

اتفاقا اکثرا پایه ی علمی دارن(نظرات شما بیشتر پایه ی اعتقادی و دینی داشتن) شاید شما مطالعه نکردی راجع بهشون و از اون گذشته این تاپیک برای تبادل نظره( و نه تبادل مقاله) با هر نوع طرز فکری که همشون محترمن  

باران هستم، خردادی✌
روح تا به حال اثبات نشده  دباره ی افرادی که تجربه ی نزدیک به مرگ داشتن : نوعی ماده ی روانگردا ...

بد نیست به جای اینکه فقط دنبال جواب دادن باشید فکر کنید. اینهایی که شما میگید اصلا علم نیست تخیلات شماست

ببخشید اینقدر حرفاتون نامفهوم و غیر علمی هست که من هیچ جوابی براش ندارم. 

اگه شما راجع بهش مطالعه علمی نداشتی لزومی نداره خیلی راحت بگی غیر علمی هستن میتونید بگید نمیدونم

چون نظرات خودتون معمولا غیر علمی بودن و دینی بودن

باران هستم، خردادی✌
ببینید این علمی که شما ازش دم میزنید اگر شما شنیدید من خوندم تا بالاترین درجه اش هم خوندم  و تو ...

چرا باید فکر کنم که شما دروغ میگین؟ما نقطه نظرات متفاوتی داریم دشمن که نیستیم.دنیا با تضادا زیباست.من از کامنتای قبلی شما فکر کردم شاید آدم تک منبعی باشین.و دوستانه براتون کامنت گذاشتم.اتفاقا من از علم چیز زیادی نمیدونم.علم دریای بی کرانه.هر چی هم بدونم بازم نادونم..ولی این چیزی تجربه ی زندگیم هست اینه که هیچ ماورایی در کار نیست و ما در زمین تنهای تنها هستیم باید خودمون به فکر خودمون همونعامون حیوونا گیاها و زمینمون باشیم..تمام این حرفای روح و جن و ماورا و متافیزیک و،،،چرت اند پرته..ما پنج حس داریم و هر چه رو با حواس پنجگانه حس کردیم وجود خارجی داره.و یک معجزه ی کوچیک و زیبا بنام مغز در سر داریم.تامام.

اتفاقا اکثرا پایه ی علمی دارن(نظرات شما بیشتر پایه ی اعتقادی و دینی داشتن) شاید شما مطالعه نکردی راج ...

خانوم محترم  شما دارید چیزهایی را میگید که اصلا ربطی به علم و فیزیک نداره . این حرفهایی که میزنید دقیقا تخصص منه. حرف های شما اصلا پایه علمی نداره

شما تو منابع معتبر سرچ کن

یک نظریه هست به نام تیوری ریسمان . میگه اگر جهان ما 10 بعدی باشه اون موقع میشه وحدت بین نیروهای موجود در طبیعت را ثابت کرد. حالا بر اساس این جهان 10 بعدی که اثباتم نشده عده ای اومدن جهان های موازی را مطرح کردن که صرفا تخیلی هست نه واقعیت علمی

بدنیست میرفتید تحقیق کنید اصلا علی دشتی کی بوده. اسناد نشون میده جاسوس انگلیسی ها بوده.     ...

وصله چسباندن از صفات بارز مسلمانان است.علی دشتی آخوندی بود که عبا و عمامه رو بوسید گذاشت کنار..به فرض که جاسوس انگلیس هم بوده باشه..کتاب بیست و سه سال موضوعش مشخصه و تمام کتاب از منابع طبری و زمخشری و واقدی هست..الان شما از مغلطه ی حمله به شخص استفاده کردی.یعنی از موضوع کتاب خارج شدی و نویسنده رو متهم به جاسوسی کردی و خواستی با کوچک نشان دادن شخص اون عملش رو زشت جلوه بدی...نکن این کار و .بده

2706