2733
2739
عنوان

همسرم همش بهم میگه ج...

| مشاهده متن کامل بحث + 23405 بازدید | 386 پست
بمیرم برات  لیاقتش همون دوزاریان نه زنی مثله شما لجن

عزیزم ی کله نوشتی رفتی!

ی ویرگولی چیزی بزار که کلمات مفهومش مشخص شه🌹

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک  فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲
فکر کنم اره 

اگه حامی داری ازش جدا شو 

اگرم نداری ی مدت جمع کن بعد جدا شو خیلی بی لیاقته 

به بچتم بگو بابات مُرده ☹

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستی خیلی خوب بود یهو عوضی شد

عزیزم خدا میدونه چی خلق کرده که مهریه گذاشته اصلا فکر نکن تنهایی اصلا نذار فکر کنه که خستت میکنه مفت میری بگو میندازمت زندان تا قرون آخر سکه هامو میگیرم بذار ترسش بیفته تو جونش عذاب بکشه شده با کنایه بگو

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
سنتی بوده ازدواجتون؟ برچی داری باهمچین مردی زندگی میکنی طلاق بگیر

نه سنتی نبود بخاطر پسرم هر روقت بهش میگم با بابا برو بیرون یا بمون خونه پیشش من برم جایی میگه نه همه همیشه باهم باشم 

2731
2740
یعنی با خوندن یک هفته از این سوره مردی  که ۴ ساله به زن خودش میگه خراب و بداخلاق و بیشعوره ...

عزیزم بهتر میشه 

چه صرری داره  انشالله براش حل میشه 

من خودم نتیجشو دیدم 

یه هفته خوندم هر روز میخوندم و واقعا نتیجشو دیدم 😍

گفتم انشالله این بنده خدام مشکلش حل بشه 

البته من برا همسرم نمیخوندم چون مجردم 

ولی کسی که باهام بد بود و هر چی از دهنش در میومد بهم میگفت سالهاااااا به طور خیلی عجیبی باهام خوب شد 😍

من اینو لطف این سوره دیدم 

انشالله خیره

حرفت نابودم کرچقدرررر مث منی خدا لعنتش کنهه😢😢

واسه منم اینجوریه البته فحش این شکلی نمیگه ولی میگه حیوون یا میگه یابو سگ و .... من تا الان یبارم بی احترامی نکردم بهش 

مثه همیشه امشبم به دختر دوسالم گفت هروقت مامانت چپ نگات کرد یجوری سیلی بزن تو گوشش که برق از چشاش بپره محکم بزن تو دهنش بعدم بهش گفت بیا بهش بگو تف تو روت 

هیچ محبتی ازش نمیبینم جز تحقیر و توهین خستم ولی بخاطر بچم مجبورم سکوت کنم دخترم خیلی حساسه تا یه کم صدا بره بالا از ترس سکته میکنه شوهرم داد میزنه با این بچه بودنش میگه همسایه ها خوابن داد نزن 😢😢😢😢 امشب گفت مامان بیا نقاشی بکش عکس بابا رو بکش من یه آدمک کشیدم گفت مامانی ام بکش منم کشیدم بعد گفت مامان گریه ها و اشکاتم بکش 

داشتم اون لحظه از بغض خفه میشدم 

گناه من چی بود خدایا هرکی دورم بود دنبال کثافت کاری بود عاقبت بخیر شد ولی من ....

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚
2706