2737
2734
عنوان

همسرم همش بهم میگه ج...

| مشاهده متن کامل بحث + 23405 بازدید | 386 پست
منم تقریبا شرایط شما رو دارم ولی شوهرم حرف زشت بهم نمیزنه و کتکم نمیزنه ولی ارزو به دل یه حرف محبت ا ...

منم عین شرایط توام شوهدم کتک و حرف زشت نمیزه فقط نفهم و اینا میگع ولی خوب حسرتم ب ی شوهر رمانتیک ک نازمو بکشه پشتم باشه به دلم موند

برای اولین بار تو نی نی سایت از یه پست ناخودآگاه اشکم ریخت... از تهههه دلم برای آرامش و سربلندی و عا ...

ببخشید ک باعث ناراحتیت شدم گلم ولی این دردا رو قلبم سنگینی میکنه فقط اینج میتونم دربارش بگم 

ممنون عزیزم بابت دعای قشنگت  انشالله همیشه دلشاد باشی و خوشبخت ❤❤❤💜💜💜💛💛💛🙏

از کسی که شمارتو توی گوشیش سیو نمیکنه توقع نداشته باش خودتو توی قلبش سیو کنه   ای کاش روزی برسه که هیچ زنی توی زندگیه مشترکش بجایی نرسه که فقط معشوقه ی پنجشنبه شب های شوهرش باشه     💚  من همون سلطان تعلیق بیخیالم قبلم 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکثر خانومای مثل شما تو این سایت یک جمله ی مشترک دارن: به خاطر بچم الان بچه تو چنین خانواده ای اح ...

سلام

منم موافقم 

اما ...

دیشب اینجا ی تایپیکی میخوندم

خانم بخاطر مشکلات زیادی که با شوهرش داشت ،باوجود دختر شش ساله جدا شده بود.

شوهر بعد هفت سالگی بچه رو گرفته بود

و ازدواج کرده بود و بچه دار شده بود.

خانمه هم با یک پسر که از خودش کوچکتره ازدواج کرده بود و زندگی خیلی خوبی با همسر دومش داشت.

فقط مساله بچش بود و دلتنگی ها و شکوه هایی که هر روز دخترش داشت.

اینم همش دلداری میداده و تشویق به کنار اومدن با زن باباش میکرده تا به سن قانونی برسه تا بیاد پیش مادرش.

دختربچه ده ساله میشه ،مادره هر هفته که این میآمده خونه اش میدیده بدن بچش کبوده.

شوهر دوم با اینکه رابطه ی خوبی داشتن ،حاضر نبود بچه رو قبول کنه .

دخترش رو میاره پیش خودش ،اما بعد چند روز اخلاق شوهرش عوض میشه ،بهانه گیری ها و شب دیر آمدن ها شرو میشه ،هرچند خانمه سعی میکرد بهترین مدیریت رو داشته باشه و بچه زیاد جلو چشم نباشه و...و....

پدر مادر خانمه هم که شهر دیگه هستن ،حاضر نمیشن بچه رو نگه دارن و میگن بده به پدرش

میدونی طفلی بچه که این شرایط رو میدیده

برگشته به مادرش گفته منو ببرین پرورشگاه😔

بیچاره خانوم خیلی شرایط سختی داشت ،میگفت من خودمو از اون زندگی نجات دادم ،اما بچم 😢

میگفت کاش میموندم با بد اخلاقیش با کتکش ...میساختم

لااقل پیش بچم بودم و بالا سرش ،الان بچم تو این سن اینجوری رانده نمی شد.

هان مشو نوامید چون واقف نه ای از سر غیب باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور. اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری (س) .خدایا نادانی ما را به حساب گناهان ما مگذار. الْحَمْدُ لِلَّهِ كَمَا هُوَ أَهْلُهُ. 🍀《خدایا آخر و عاقبت کارهای ما را ختم بخیر کن》
2731
منم عین شرایط توام شوهدم کتک و حرف زشت نمیزه فقط نفهم و اینا میگع ولی خوب حسرتم ب ی شوهر رمانتیک ک ن ...

اره دقیقا

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ اول برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن و صلوات دوم رو برای حاجت خودشون و اگه خواستن صلوات سوم رو برای رفع گرفتاری تمام گرفتارا .                                                      اللهم صلی علی محمد و آل محمد                  
سلام منم موافقم  اما ... دیشب اینجا ی تایپیکی میخوندم خانم بخاطر مشکلات زیادی که با شوهرش د ...

این خانوم باید با کسی ازدواج می‌کرد که ایشونو با بچش بپذیرن

اصلا بعد طلاق با توجه با چیزی که دورو برم دیدم 99درصد بهتره بچه با مادر بمونه 

خدا ببه اون بچه رحم کنه دلم براش کباب شد

اگه آخر یه بحث جدی به نام کاربری من که فقط محض شوخی هست متوسل بشی،یه احمق به تمام عیاری  
2740
واسه منم اینجوریه البته فحش این شکلی نمیگه ولی میگه حیوون یا میگه یابو سگ و .... من تا الان یبارم بی ...

قربونت برم خیلی دلم گرفت پست شماواقعا درد ناک .شوهرت چه جوری روش میشه با شما همخواب بشه وقتی ب شما توهین میکنه واینکه شما چطور تحملش میکنه خدا صبرت بده بعضی دوستان طلاق بگیرید ولی درک نمیکنن ی زن بدون پشتوانه وحامی مالی چطور بعد از طلاق زندگی کنه همه بابای پولدار ندارن یا شاغل نیستن تنها زندگی کردن الکی نیست وگرنه هیچ زنی دوست نداره تحقیر بشه

خدایا از وقتی ب یاد دارم همیشه دستموگرفتی من هیچوقت از در خونت دست خالی برنگشتم کم وزیاد داشته ولی سوخت وسوز نداشته ممنون ک هوامو داری
این خانوم باید با کسی ازدواج می‌کرد که ایشونو با بچش بپذیرن اصلا بعد طلاق با توجه با چیزی که دورو ب ...

برعکس همه که میگن آدم اول باید به فکر خودش باشه من میگم آدم باید جونشم پای مسئولیتی که گر دن گرفته بذاره

بچه با اختیار خودش نیومده که اینجوری داغون بشه طفلکی اول باید ببینیم چی به نفع و صلاح بچه های عزیزمونه نه به نفع خودمون 

قبل بچه دار شدن باید اینو بدونیم از اون لحظه به بعد ما دیگه فقط متعلق به خودمون نیستیم و تحت هرررر شرایطی اول خیر و صلاح بچه رو در نظر بگیریم ببینیم آینده اون با این تصمیم چی میشه بعد قطعی تصمیم بگیریم

منتظر اتفاقات خوبم 
واسه منم اینجوریه البته فحش این شکلی نمیگه ولی میگه حیوون یا میگه یابو سگ و .... من تا الان یبارم بی ...

وایی منم  داغونم

خیلی شکستم

نمیدونم

ہش  میزنہ و دعوا و فحش

چقدر تنها برم دریا؟چقدر تنهایی برگردم؟