2737
2739
عنوان

همسرم همش بهم میگه ج...

| مشاهده متن کامل بحث + 23405 بازدید | 386 پست
نه سنتی نبود بخاطر پسرم هر روقت بهش میگم با بابا برو بیرون یا بمون خونه پیشش من برم جایی میگه نه همه ...

چطوری آخهه😑

اگه قبلا آشنا بودین که خیلی مسخره اس یهو از این رو به اون رو شده

دوستم بودین این جوری بود؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونی اخه دورو ور من بچه طلاق هستن همیشه شاکین از جدایی پدر مادرشون بخاطر همین میترسم پسرم سرخورده ...

به خودتونم فک کردین؟

یه مادر سرخورده ی افسرده و عصبی که عزت و اعتماد بنفسش پایمال شده میتونه اونطور که باید و شاید،مادری کنه؟

اون بچه وقتی به روابط بین پدر و مادرش نگاه میکنه چی میبینه؟

احترام؟عشق؟

و وقتی سن ازدواج خودش رسید مطمئن باشین میشه آیینه خودتون.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
خیلی بهش میگم بی عیرتی میخنده 

اون بی غیرت نیست تو بی غیرتی که بچه رو نمیندازی روش بری مهریه تو بزاری اجرا بفهمه یه من ماست چقدر کره داره مگه لنگ به تیکه نونی نشسته هر گوهی میخواد میخوره دوستت نداره نمیخوادت بچه شو برداره حق وحقوقتو بده گم شه بشینی هم افسردت کنه با حرفاش هم کنیزی بچشو بکنی هم نوکری خونه شو 

2738

هرچی بیشتر بهش بچسبی والتماس کنی وضعف وگریه کنی اون هارتر میشه ببخشیدا....

ولی هرچی بی محلش کنی و فاصله بگیری  بیشتر میاد سمتت...

چرا با پسرت بیشتر وقت نمیگذرونی...؟؟

😎
واسه منم اینجوریه البته فحش این شکلی نمیگه ولی میگه حیوون یا میگه یابو سگ و .... من تا الان یبارم بی ...

خدا لعنت کنه این مردهای مردنما رو اینقدر بی وجدان و بی احساس امیدوارم یه راهی برای حل مشکلت پیدا کنی عزیرم

واسه منم اینجوریه البته فحش این شکلی نمیگه ولی میگه حیوون یا میگه یابو سگ و .... من تا الان یبارم بی ...

اشکم دراومد خدا لعنت کنه مردها رو خدا لعنت کنه اون زنهایی رو که وقتی یه زن جدا میشه حمایتش نمیکنن و چرت و پرت میگن پشت سرشون که اینجور ما زنها باید بردگی کنیم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2706