2737
2734
عنوان

همسرم همش بهم میگه ج...

| مشاهده متن کامل بحث + 23405 بازدید | 386 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم‌من خودم بشخصه ده سال با یک احمق سوختم و ساختم بخاطر بچم....بچه بزرگم الان ده سالشه تحت تحریکات ...

ما هم یه دوستی داشتیم 

دقیقا خانمه انقدر کتک خورد و تحمل کرد بخاطر مسرش اخر سر پسره بزرگ شد شد دشمن خونی 

الانم جدا شدن بیشتر از ده ساله خبر مادرشو نگرفته زنده ست یا مرده 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2728

به به به این همه غیرت..متاسفاته آقایون فقط غیرت رو در رگ گردن میبینن وقتی که کسی به زنشون تیکه میندازه

درصورتی که همین دل زنشون رو اینجور میشکنن بی غیرتی به حساب میاد..اسی بنظرم حالا که به خاطر پسرت میخوای زندگی کنی نشین گریه کن بلکه خودتو قوی کن به حرف شوهرت کاری نداشته باش تا به خودت افتخار کنی تو شرایط سخت کم نیاوردی..بچت به مادر سالم احتیاج داره نه افسرده..❤

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "
2740