2726
عنوان

همسرم همش بهم میگه ج...

| مشاهده متن کامل بحث + 23396 بازدید | 386 پست
میدونی اخه دورو ور من بچه طلاق هستن همیشه شاکین از جدایی پدر مادرشون بخاطر همین میترسم پسرم سرخورده ...

عزیزم‌من خودم بشخصه ده سال با یک احمق سوختم و ساختم بخاطر بچم....بچه بزرگم الان ده سالشه تحت تحریکات باباش شده دشمن خونیم سه ماهه نیومده ببینتم...بچه دو ساله مم برداشته بردع ...بع خانم فاطمه سپزدمشون....خاهراش زندگیمو تیره تار کرون...البته من براز توافقی راضیش کزدم انشاالله فرده دیگه خلاص میشم

هر لحظه خدا را شکر💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله که آدم بشه شوهرت

قابل توجه دوستان که میگید ازدواج سنتی ال و با هست و دوستی و عشق خوبه اینم سرانجامش

البته کلی نمیگیم گگارد نگیرید 

ولی تو هردوش هم خوب هست هم بد

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
خیلی بهش میگم بی عیرتی میخنده 

بخودت برس شیک کن آرایش کن قنبرک نگیر آهنگ گوش کن بزار بره بمیره پدرت نیست بگی یتیم شدم برادرت نیست بگی کمرم شکست اونیکه زیاده مرد بی غیرت عین خودش

واسه منم اینجوریه البته فحش این شکلی نمیگه ولی میگه حیوون یا میگه یابو سگ و .... من تا الان یبارم بی ...

الاهی فدای دل زخمیت بشم الاهی اون مرد لعنتی هرکی از راهش میرسه تف بصورت بی ذاتش کنن پدرسگ لعنتی شوهر من فقط محبت نمیکنه ولی حرف و توهین نمیگ 

الاهی شوهرت ی بلای بیاد سرش بفهمه دنیا بیصاحاب نیس😢

عزیزم دروغم چیه آخه 😑 انشالله خیره امتحان کن صوتشم دان کن  روزی یه بار تو خونه بزارش  بخ ...

من مزملو روزی دوبار میخونم به نیت لاغری و رزق عالیه اما به نیت اینکه اذیتم نکنن نخوندم جالب بود مرسی عزیزم

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2706