2733
2739
عنوان

شما اگه شوهرتون چیزی برای مادرش بخره ناراحت میشین در صورتی ک مادرش...

| مشاهده متن کامل بحث + 1881 بازدید | 155 پست
اگه شوهرم انقدر اوضاع ش خوب باشه که ۵ تا مرغ چیزی تو مخارج زندگی مون نباشه ناراحت نمیشم

اره اگه اوضاع خوب باشه اره.شوهرم پول ک بهم میده ب جای لباس و خرج خودم پس انداز میکنم ک حداقل بتونیم ی کولر بخریم بعد میبینم شوهرم دلسوزی همه رو میکنه جز خودش

اره اگه اوضاع خوب باشه اره.شوهرم پول ک بهم میده ب جای لباس و خرج خودم پس انداز میکنم ک حداقل بتونیم ...

همه شون همینن

ما پس انداز میکنیم و به خودمون سختی میدیم یهو به فنا میدن😐😐😐

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه خانوادش هرچقدم بدی کنن بهش انگار اونا عزیزترن از سر شب هی سرسنگین بودم محلش نزاشتم هی گفت پ ...

نه درک نمیکن کلا زنو خوب درک نمیکن برات مهم نباشه من تاحالا انقدجنگیدم باهاش بی فایده بود

راستش اگه وضعشون خوب باشه و ما ندار باشیم اره ناراحت میشم اما اگه دستشون تنگ باشه وما وسعمون برسه س ...

یعنی سعی میکنه از هر کسی سواستفادع کنه شوهر منم ک تا ی چی بگن زود اجرا میکنن والا من طلاهامو فروختم ماشین خریدیم ی بار شوهرم فکر این نیست ک ی تیکه طلا واسم بخره همش میگه رفتی بازار برا بچه برادرم ی چی بخر کاش پول داشتم برا برادرم گرمکن میخریدم در صورتی ک ما مستاجر اونا صاحب خونن 

2731
اره دیگه خانوادش هرچقدم بدی کنن بهش انگار اونا عزیزترن از سر شب هی سرسنگین بودم محلش نزاشتم هی گفت پ ...

نه عزیزم...درک نمیکنن.....فک نکن فقط خودتی ...حاصرم قسم بخورم اکثریت مردا همینن ی عده خیلی خیلی کم اینجوری نیستن ک اونام باز ممکنه ی اخلاقای بد دیگه داشته باشن.....من با ی دکتر صحبت کردم ....چون مشکل سندروم روده تحریک پذیر دارم...شدیدا رفتار بقبه روم اثر میزاره و تا چندروز داغونم..گف خوبیای شوهرتو هم ببین....هیچوقت بدیاشو فقط بزرگ نکن واسه خودت هیچ ادمی کامل نیست....من ی مدته دارم تمرین میکنم هیچوقت بد خونواده شوهرمو نمیگم پیشش دیگه...خودم اگه رفتاری ازشون ببینم همونو تلافی میکنم با خودشون..مستقیم نه ها....مثلا سرد باشن سردم..گرم باشن گرمم....دعوا کنن یا حرفی بزنن خودمو میزنم ب کم محلی بعد خودشون عذرخواهی میکنن...بخدا تا چندماه پیش شوهرم بالای چندین بار اسم طلاقو اورد و تهدیدم میکرد...کوتاه اومدم ...گله نکردم..کاریشم نداشتم....نمیگم کاراشونو انجام نمیده چرا همونجوره‌...ولی دیدم چ خودمو بکشم چ نکشم اینا همونن چ شوهرم چ بقیه...دیدم خودنو دارم مریض میکنم...کشیدم کنار...سپردم ب خدا...حلالم نمیکنم...مطمعنم ی روز جواب پس میدن ...الان عزیزم شوهرم چنرفته شهر غریب سر کار.....ظهری مادرشوهرم زنگ زد ی تعارف الکی ها ک بیا اینجا گفتم دخترم خابیده گف پس هیچی دیگه...من از تو بدترشو دیدم ..صدهابرابر بدتر....پس ب خودت سخت نگیر...اینا فهمیدن توبدت میاد بدتر میکنن.....

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
اگه اذیتت کردن حق داری ناراحت شی وضع مالیشون خوب نیست؟

حقوق بازنشتگی میگیرن گفته دوسه تا مرغ میخرم ب شوهرم میگم خب دو سه تا میخریدی نه ۵ تا‌.بعد  توقعشون میره بالا‌.تولد من بود یکیشون تبریک نگفت بعد شوهرم پیش پیش ب خواهرش کادو تولد دادو روز تولدش کیک فرستاد واسه خواهرش بعدا ب من گفت‌‌من عمل کردم ی زنگ ب من نزدن احوال پرسی کنن هرجیم ی شوهرم میگه ذره ای از اونا کینه ب دل نمیگیره

شاید اگه پر باشی ازشون روت میشد شاید درحدی بدنبودن که روت بشه

اره واقعا شاید انقد بهت خوبی کردن ک ایتجور میگی منم با بحث چیزی نگفتم خیلی معمولی گفتم ن با ناراحتی 

2738
یعنی سعی میکنه از هر کسی سواستفادع کنه شوهر منم ک تا ی چی بگن زود اجرا میکنن والا من طلاهامو فروختم ...

باورت میشه بگم رفتارهای شوهرت و خونوادش دقیقا کپ شوهرمو خونوادشه؟دقیقا اون حجم از دلسوزی برای بقیه با اینکه خودش هیچی نداره......شوهرت ساده اس عزیزم...در قبال خونوادش‌...اینام سواستفاده میکنن ازش.....با زبون نرم بهش بگو ک خودمونم نداریم باید فکر این باشیم ک صاحب ی چیزی بشیم در اینده....میدونم سخته ولی میشه خونه رو واسه شوهرت گرم نگه دار.‌ی مدت برا بچه برادرتم چیزی نخر..شوهرت داره تلافی اونو در میاره سرت..خودت نمیدونی

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
حقوق بازنشتگی میگیرن گفته دوسه تا مرغ میخرم ب شوهرم میگم خب دو سه تا میخریدی نه ۵ تا‌.بعد  توقع ...

عزیزم هر چی بیشتر بگی شوهرت بیشتر به اونا میرسه..فایده نداره گفتنش،اتفاقا بی اهمیت باش شاید کمتر بهشون رو بده

چه قدر شوهرت شبیه شوهر منه 😊 من اوایل که اونا اذیتم میکردن خیلی شاکی میشدم اما بعد خودم رو گذاشتم ...

دقیقا منم عین توم عزیزم اونام الان بهتر شدن چون دیدن دارن مسرشونو از دست میدن با این کاراشون ولی خب درکم خوب چیزیه ب شوهرم گفتم خب میپرسیدی چتتا میخوان بقیشو برا خودمون میاوردی میگه حواسم نبود

نه درک نمیکن کلا زنو خوب درک نمیکن برات مهم نباشه من تاحالا انقدجنگیدم باهاش بی فایده بود

دقیقا هیچ مردی خونوادشو بخاطر حرف زنش ول نمیکنه..‌بدتر میچسبه بهشون

شمره

خخخ.اره واقعا

2706